آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲
وام 350 میلیونی با استهلاک 20 ساله ثبت شد دریافت وام پنج درصدی با سپرده قرض الحسنه
بازدید:۱۶۴۲۱
وام مسکن روستایی یکی از وام های بانک مسکن است که تا سقف 350 میلیون تومان و با سود پنج درصد پرداخت می شود. این تسهیلات به ساکنان شهرک داده می شود و برای این امر باید در یکی از شعب بانک مسکن سپرده قرض الحسنه داشته باشند.
کد خبر : ۸۶۱۹۸

افراد ساکن روستا برای دریافت وام مسکن روستایی باید مدارک سکونت خود را به بانک ارائه کنند. البته افرادی که در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت زندگی می کنند نیز می توانند برای این نوع تسهیلات اقدام کنند. ضمانت اصلی دریافت این تسهیلات ارائه ضمانت نامه رسمی است. افرادی که این وام را دریافت می کنند تا 20 سال پس از اخذ وام می توانند آن را پس دهند.

 

 

وام گیرنده پس از دریافت وام و با رعایت شرایط مذکور باید ماهانه 3 میلیون و 304 هزار و 719 تومان پرداخت کند. سود کل تسهیلات مذکور 112 میلیون و 660 هزار و 665 تومان است. مبلغ نصب و سود آن 463 میلیون و 20 هزار و 655 تومان خواهد بود.

 

 

با تاریخچه بانک مسکن و برخی از افتخارات این مجموعه آشنا شوید.

 

 

بانک مسکن یکی از قدیمی ترین بانک های دولتی کشور است که فعالیت خود را از سال 1318 آغاز کرد. بخش عمده فعالیت این گروه پرداخت تسهیلات رهن املاک به منظور خرید، ساخت، تکمیل، تعمیر است. و اعطای اعتبار به شرکت های ساختمانی. البته این مجموعه خدماتی از قبیل گشایش سپرده، خدمات ارزی و ریالی، سامانه های بانکی و خدمات الکترونیکی، سامانه های مشاوره و پیشخوان مجازی ارائه می دهد.

 

 

این مجموعه تاکنون توانسته است تندیس شانزدهمین دوره جشنواره سراسری انتشارات، بالاترین نشان جشنواره شهید رجایی، انجمن حسابرسان داخلی ایران، سومین جشنواره مسئولیت اجتماعی و … را از آن خود کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها