آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۵
بازدید:۱۶۷
صد آنلاین | بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با «دن سنور» نویسنده آمریکایی با تکرار شروط تکراری خود گفت: در چارچوب توافق آتش‌بس و تبادل اسیران که حماس آن را پذیرفته و اسرائیل رد کرده است، اگر حماس سلاح‌های خود را زمین بگذارد، اسرائیل آماده پایان دادن به حملات خود به غزه است.
کد خبر : ۸۶۱۶۱
 

به گزارش صد آنلاین، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) در سخنانی بار دیگر اهداف متوهمانه خود برای نابودی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را تکرار کرد و از بررسی گزینه تبعید رهبران این جنبش توسط تل‌آویو خبر داد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش‌ ایرنا، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با «دن سنور» نویسنده آمریکایی با تکرار شروط تکراری خود گفت: در چارچوب توافق آتش‌بس و تبادل اسیران که حماس آن را پذیرفته و اسرائیل رد کرده است، اگر حماس سلاح‌های خود را زمین بگذارد، اسرائیل آماده پایان دادن به حملات خود به غزه است.

وی افزود: اگر حماس خلع سلاح‌ و تسلیم شده و اسیران را تحویل دهد، جنگ ممکن است فردا پایان یابد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار اهداف متوهمانه خود ادامه داد: گزینه تبعید رهبران حماس همچنان روی میز است، ما همیشه می‌توانیم درباره آن بحث کنیم، اما مهمترین مساله تسلیم شدن حماس است. اگر اسلحه را زمین بگذارند، جنگ تمام می‌شود.

نتانیاهو گفت: در حالی که حماس همچنان در غزه حضور داشته باشد ما نمی‌توانیم به ساکنان محلی غزه اجازه اداره نوار غزه را بدهیم.

4561/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها