آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۰
بازدید:۲۱۹
صد آنلاین | صهیونیست‌ها از جمله خانواده اسرا و کشته شدگان صهیونیست در غزه با ناسزا و فریادهای اهانت آمیز از نتانیاهو و بن گویر در یک مراسم یادبود استقبال کردند.
کد خبر : ۸۶۱۵۶
 

به گزارش صد انلاین ، رسانه‌های عبری زبان خبر دادند، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی که امروز دوشنبه در یک مراسم نظامی شرکت کرده بودند، مورد اهانت‌ حضار قرار گرفتند.

 

.

 

روزنامه هاآرتص در این رابطه گزارش داد: تعداد زیادی از اسرائیلی‌ها که در مراسم یادبود نظامیان اسرائیلی کشته شده در سال 1948 شرکت کرده بودند، به محض حضور ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی علیه وی شعار داده و در زمان آغاز سخنرانی بنیامین نتانیاهو به نشانه اعتراض محل را ترک کردند.

در این مراسم که در گورستان نظامی در بخش غربی قدس برگزار شد، حضار شعارهایی علیه بن گویر سر دادند و در شرایطی که نتانیاهو اعلام می‌کرد ما هزینه سنگینی را از دشمن خواهیم گرفت، حضار بی اعتنا به وی محل مراسم را ترک کردند.

حاضران همچنین به محض ورود بن گویر فریادهای "جنایتکار برو گم شو" سر دادند در حالی که طرفداران وی شعار دهندگان را چپ گرای خائن توصیف کرده و به فریاد معترضان پاسخ می‌دادند.

این تنش به همینجا ختم نشد و در زمان آغاز سخنرانی بن گویر شماری از طرفدران وی با خانواده اسرا و نظامیان صهیونیست که در غزه کشته شدند با یکدیگر درگیر شدند.

روزنامه معاریو هم در این رابطه خبر داد، محافظان بن گویر و نیروهای امنیتی با توجه به این درگیری با تجمع در مقابل وی مانع بین وی و حاضران ایجاد کردند.

در همین راستا رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند دامنه اعتراضات در زمان رسیدن بتسلئیل سموتریچ وزیر دارایی (رژیم صهیونیستی) هم ادامه پیدا کرد.

پایگاه خبری رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی کان هم به نقل از سموتریچ خبر داد او با اشاره به حملات 7 اکتبر گذشته حماس گفت: همه ما شکست خوردیم و من مسئولیت هر آنچه که رخ داد و رخ خواهد داد را به عهده می‌گیرم".

گفتنی است جامعه صهیونیست ایتمار بن گویر و بتسلئیل سموتریچ را به عنوان عاملان اصلی ادامه جنگ و افزایش تلفات ارتش اسرائیل در نوار غزه معرفی می‌کنند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها