آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۰
بازدید:۱۷۳
صد آنلاین | رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول از مرگ یک مرد ۴۲ ساله در شهر میانرود، بر اثر برخورد صاعقه خبر داد.
کد خبر : ۸۶۱۳۹

به گزارش صد انلاین ، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول از مرگ یک مرد ۴۲ ساله در شهر میانرود، بر اثر برخورد صاعقه خبر داد.

 

 

 

 

رضا معمارزاده ۲۴ اردیبهشت به خبرنگاران اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز (۲۴ اردیبهشت‌ماه) گزارشی مبنی بر مصدومیت مردی ۴۲ ساله بر اثر برخورد صاعقه در مزارع اطراف شهر میانرود دزفول به مرکز ارتباطات اورژانس شهرستان اعلام شد. وی با اشاره به انتقال مصدوم به بیمارستان توسط آمبولانس و انجام عملیات احیا حین انتقال افزود: با وجود تلاش کارشناسان فوریت‌های پزشکی و همچنین کادر پزشکی و پرستاری مستقر در بیمارستان بزرگ دزفول، این مرد جان خود را از دست داد. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دزفول گفت: برخورد صاعقه حادثه‌ای نادر اما به شدت خطرناک است. اگر در فضای باز هستید، به جای ایستادن زیر درختان بلند یا در نزدیکی اشیای فلزی، به مکان‌های دیگر با امنیت بیشتر مانند خودرو یا ساختمان مراجعه کنید و در مناطقی با فعالیت صاعقه بیشتر، همیشه آماده باشید و از کار با تلفن همراه خودداری کنید.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها