آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۰
بازدید:۴۸۴
صد آنلاین | رئیس پلیس فتا خوزستان گفت: فردی که در فضای مجازی برای یک خانم در شبکه‌های اجتماعی ایجاد مزاحمت می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر : ۸۶۱۳۶

به گزارش صد انلاین ، رئیس پلیس فتا خوزستان گفت: فردی که در فضای مجازی برای یک خانم در شبکه‌های اجتماعی ایجاد مزاحمت می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

 

 

 

 

سرهنگ کارآگاه علی حسینی گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان خانم به این پلیس، وی مدعی شد شخصی ناشناس از طریق اکانت شبکه اجتماعی ضمن مزاحمت و تهدید، اقدام به انتشار مطالب توهین آمیزنسبت به بنده می‌کند. به همین دلیل موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت. وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، موفق به شناسایی متهم شده و ضمن هماهنگی با مقام قضایی، او را دستگیر کردند. سرهنگ حسینی ادامه داد: متهم که از بستگان شاکی بوده، در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شده که پس از مشاهده مستندات و ادله دیجیتال جمع‌آوری شده، به بزه ارتکابی اعتراف کرد و در نتیجه به همراه پرونده تکمیلی به دادسرا معرفی شد. رئیس پلیس فتا استان خوزستان می‌گوید: ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت در فضای مجازی جزء مصادیق مجرمانه بوده و با خاطیان در این‌گونه جرائم برابر قانون به شدت برخورد می‌شود. سرهنگ حسینی اضافه کرد: کاربران در صورت برخورد با هر گونه موارد مجرمانه در فضای مجازی، می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.gov.ir و یا با شماره ۰۹۶۳۸۰ با کارشناسان پلیس در ارتباط باشند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها