آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۳
سفر زوج استرالیایی با ماشین ۱۰۰ ساله به ایران
بازدید:۶۰۴
صد آنلاین | «لانگ» و «بیو کیدبی» که سفر خود را روز ۱۳ فروردین امسال از لندن، پایتخت انگلستان آغاز کردند، تا حالا کشورهای فرانسه، بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، اتریش، اسلوونی، کرواسی، صربستان، بلغارستان و ترکیه را پشت سر گذاشته‌اند و یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ از طریق مرز بازرگان وارد ایران شدند.
کد خبر : ۸۶۱۱۵

به گزارش صد آنلاین ، «لانگ» و «بیو کیدبی» که سفر خود را روز ۱۳ فروردین امسال از لندن، پایتخت انگلستان آغاز کردند، تا حالا کشورهای فرانسه، بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، اتریش، اسلوونی، کرواسی، صربستان، بلغارستان و ترکیه را پشت سر گذاشته‌اند و یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ از طریق مرز بازرگان وارد ایران شدند.

 

 

سفر زوج استرالیایی با ماشین ۱۰۰ ساله به ایران

 

این جهانگردان، در ۱۲ روز سفر در ایران، از شهرهای ماکو، تبریز، زنجان و تهران گذر می‌کنند و پس از توقف یک‌روزه در پایتخت، به کاشان، اصفهان و یزد خواهند رفت.

کرمان، بم و زاهدان، دیگر شهرهایی هستند که لانگ و بیو کیدبی پس از گذر از آنها، از طریق مرز میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان، که مهمترین گذرگاه مرزی مشترک ایران و پاکستان است، ایران را ترک خواهند کرد.

این زوج ماجراجوی استرالیایی امسال پس از گذشت حدود یکصد سال از سفر بیرتلز، با خودرو Bean که اکنون در زمره خودروهای ارزشمند تاریخی قرار دارد، وارد ایران شده‌اند.

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها