آخرین اخبار
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۲
بازدید:۱۱۲
صد انلاین | رئیس جمهور سابق آمریکا بار دیگر با حمله به رئیس جمهور کنونی این کشور، گفت که کاخ سفید با «یک مشت فاشیست» پر شده است!
کد خبر : ۸۶۱۱۲

 

 

 

به گزارش صد آنلاین،  دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا با حمله دوباره به جو بایدن، رئیس جمهور کنونی این کشور، او را «فاسد» خواند و گفت که کاخ سفید پر از فاشیست شده است.

 

 

 

 

 

ترامپ در سخنرانی خود در کارزار انتخاباتی‌اش در نیوجرسی گفت: جو ضعیف است. تنها کاری که خوب بلد است، تقلب در انتخابات است اما او تنها نیست و دور و برش را در دفتر بیضی کاخ سفید، یک مشت فاشیست گرفته‌اند!

به گزارش مهر به نقل از راشاتودی، وی افزود: حزب دموکرات تندرو و افراطی شده است و به سمت چپ افراطی‌شدن حرکت می‌کند و آنها قصد دارند کشور ما را نابود کنند.

ترامپ بدون نام بردن از اعضای دولت بایدن گفت: دشمنان داخلی از دشمنان خارجی برای آمریکا خطرناک‌تر هستند. از عهده روسیه و چین بر می‌آییم اما قصد و خواسته این دیوانه‌هایی که داخل دولت ما هستند، نابود کردن کشورمان است.

حامیان بایدن نیز به ترامپ برچسب فاشیست زده‌اند و برخی معتقدند که در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴، آمریکا به سمت دیکتاتوری پیش می‌رود.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها