آخرین اخبار
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۹
بازدید:۴۳۳
صد انلاین | فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران پلیس استان موفق به شناسایی و کشف یک دستگاه خودرو تویوتا لندکروز قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در جاسک شدند.
کد خبر : ۸۶۰۸۷

به گزارش صد آنلاین ،  فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران پلیس استان موفق به شناسایی و کشف یک دستگاه خودرو تویوتا لندکروز قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در جاسک شدند.

 

 

 

 

 

 

 

سردار علی اکبر جاویدان روز دوشنبه در تشریح این خبر افزود: ماموران انتظامی پاسگاه کهنه جاسک روز گذشته حین گشت زنی در حوزه استحفاظی و محور اصلی ورودی روستای «وصول» به یک دستگاه خودرو تویوتا لندکروز مشکوک شده و دستور توقف دادند.  وی بیان کرد: راننده خودرو با مشاهده ماموران بدون توجه به دستور پلیس به سمت بیابان‌های وسیع منطقه متواری کردید که پس از تعقیب و گریز، راننده عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودرو متواری شد. این مقام انتظامی هرمزگان اظهار کرد: خودرو به یگان انتقال داده شد که با بررسی و استعلام انجام گرفته مشخص شد خودرو به صورت غیرقانونی وارد کشور شده و قاچاق است. جاویدان ارزش این خودرو قاچاق کشف شده را بنا به اعلام نظر کارشناسان اقتصادی ۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه یک متهم (راننده خودرو) دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها