۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰
بازدید:۱۰۲
صد آنلاین | یک رسانه عبری زبان فاش کرد: نظامیان اسرائیلی دچار سرخوردگی شده و دیگر اعتمادی به رهبری سیاسی خود ندارند.
کد خبر : ۸۵۹۳۲
 

به گزارش صد آنلاین ، روزنامه معاریو در گزارشی به نقل از خانواده نظامیان صهیونیست حاضر در جنگ غزه خبر داد: فرزندان آنها به شدت احساس سرخوردگی کرده و از اینکه باید دوباره به مناطقی که از آن عقب نشینی کرده اند، حمله کنند، عصبانی و ناراحت هستند چون دیگر اعتمادی به رهبران سیاسی اسرائیل ندارند.

 

 

 

 

 

این رسانه عبری زبان به نقل از مادر یکی از نظامی صهیونیست که در واحد کماندوی ارتش رژیم صهیونیستی در غزه حضور دارد نوشت: عدم تصمیم گیری در رابطه با بعد از پایان جنگ باعث می‌شود تا نظامیان بیشتری بدون هیچ دلیلی کشته شوند.

این زن که یاعیل نام داشته و به نمایندگی از مادران نظامیان این واحد از ارتش رژیم صهیونیستی سخن می‌گوید، افزود: قرار است پسرم مجددا به جنگ در شمال نوار غزه و در جبالیا بپردازد، ما از اینکه این نظامیان مجددا وارد این مناطق شده و کشته یا زخمی می‌شوند، دل آزرده می‌شویم چرا باید به شکل مکرری به این مناطق حمله کرد، چرا باید هزینه وقت کشی‌های سیاسی را ما بپردازیم.

او افزود: اکنون جبالیا و مجددا محله الزیتون (در شهر غزه) و بار دیگر مناطق مختلف این حال و روز ما و فرزندانمان در تمامی این مناطق است.

یاعیل در ادامه تاکید کرد: ما احساس می‌کنیم که جان فرزندان ما وارد یک بازی سیاسی شده است، فرزند من بسیاری از دوستانش را در این جنگ از دست داده است، شماری دیگری از آنها هم زخمی‌شدند که جراحات برخی از آنها خطرناک است او و بسیاری از همقطارانش در حال حاضر هیچ اعتمادی به رهبری سیاسی اسرائیل ندارند.

این مادر افزود: نظامیان امروز به شدت خشمگین هستند، زیرا اقدامات آنها در راستای آزادی اسرا نبوده است.

 

گفتنی است این خبر در حالی منتشر می‌شود که رسانه‌های عبری زبان از صبح امروز یک شنبه از افزایش آمار تلفات ارتش این رژیم خبر داده و علاوه بر اعلام خبر زخمی‌شدن یک ژنرال صهیونیست عصر یکشنبه هم تاکید شد طی 24 ساعت اخیر بیش از 50 نظامی اسرائیلی در نوار غزه زخمی ‌شده‌اند.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها