آخرین اخبار
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۶
بازدید:۱۱۱
صد آنلاین | فرمانده نوپو یگان های ویژه پاسداران فراجا گفت: با انجام اقدامات پلیسی، محل اختفاء متهمان شناسایی و طی یک عملیات مشترک پلیسی، تعدادی از اراذل و اوباش سابقه دار در جنوب تهران همراه با انواع موادمخدر و سلاح که در مخفیگاه آنها بود، دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۵۸۸۸

به گزارش صد انلاین ، سرگرد مهدی شریف کاظمی؛ فرمانده نوپو یگان های ویژه پاسداران فراجا  اظهار کرد: باتوجه به وقوع چند مورد نزاع و درگیری منجر به ضرب و جرح با چاقو و قمه و ایجاد رعب و وحشت در سطح شهر و قدرت نمایی تعدادی از اراذل و اوباش، موضوع در دستور کار نوپو قرار گرفت.

 

 

 

 فرمانده نوپو یگان های ویژه پاسداران فراجا گفت: طی ابلاغ مأموریت و برابر دستور مقام قضایی و سلسله مراتب فرماندهی به جهت دستگیری و مبارزه با اراذل و اوباش؛ در یک عملیات مشترک با پلیس اطلاعات و امنیت و رصد اطلاعاتی دقیق و شبانه روزی، چند نفر از اراذل و اوباش سابقه دار که با رعب و وحشت؛ موجبات سلب آسایش عمومی و نگرانی مردم را فراهم کرده بودند در یک عملیات ضربتی و غافلگیر کننده شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه پلیس اجازه خودنمایی به مخلان امنیت را نخواهد داد، افزود: از متهمان بیش از 10 کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش، چندین گوشی سرقتی به همراه دستگاه پوز سیار و تعدای سلاح سرد از نوع قمه و قداره و اسپری اشک آور و بیش از 17 میلیون تومان وجه نقد که حاصل فروش مواد مخدر بوده است، کشف و ضبط شد.

 شریف کاظمی در ادامه با بیان اینکه اراذل و اوباش دستگیر شده به همراه کشفیات طی پرونده و صورتجلسه ای برای سیر مراحل قانونی تحویل پلیس امنیت و مراجع قضایی شدند، بیان کرد: پلیس نوپو کابوس اراذل و اوباش مسلح سابقه دار است و با اقتدار با تبهکاران و مجرمان که امنیت اجتماعی را برهم می زنند برخورد قاطع می کند و برای برقراری امنیت و آرامش مردم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

این مقام انتظامی در پایان با بیان این که امنیت و آرامش مردم انقلابی و ولایی ایران اسلامی خط قرمز نوپو است، خاطرنشان کرد: ماموریت امروز نوپو موفقیت آمیز بود و کسانی که بخواهند مخل امنیت و آرامش مردم عزیزمان شوند با برخورد قاطع پلیس رو به رو خواهند شد.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها