آخرین اخبار
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
بازدید:۲۵۱۵
صد انلاین | جانشین فرمانده انتظامی قیروکارزین گفت: قاتلی که زن و شوهری را بوسیله چاقو و چوب به قتل رسانده بود با آتش زدن خودش، به زندگی پایان داد.
کد خبر : ۸۵۸۸۷

به گزارش صد آنلاین ،  جانشین فرمانده انتظامی قیروکارزین گفت: قاتلی که زن و شوهری را بوسیله چاقو و چوب به قتل رسانده بود با آتش زدن خودش، به زندگی پایان داد.

 

 

 

 

 

 

سرهنگ علیرضا اوریادی کشکولی بیان کرد: در پی وقوع دو فقره قتل در یکی از روستاهای شهرستان قیروکارزین، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که زن و شوهری 45 و 50 ساله بوسیله سلاح سرد و چوب به قتل رسیده‌اند و جوانی 19 ساله نیز دچار آتش سوزی شده و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل می‌شود. جانشین فرمانده انتظامی قیروکارزین با بیان اینکه جوان مذکور به دلیل شدت آتش‌سوزی در بیمارستان فوت می‌کند، ادامه داد: فرضیه قتل قوت گرفت و ماموران تحقیقات خود را در این زمینه به صورت ویژه آغاز کردند. سرهنگ اوریادی کشکولی تصریح کرد: در بررسی‌های فنی و استفاده از روش‌های نوین مشخص شد که جوان مذکور به دلیل اختلافات مالی پس از ارتکاب جنایت (قتل زن و شوهر) به لحاظ فرار از اتهام، اقدام به صحنه‌سازی و خودسوزی نموده که در این حادثه خودش نیز به علت بالا بودن شدت خودسوزی در بیمارستان فوت می‌نماید. این مقام انتظامی از شهروندان درخواست کرد در برابر اتفاقات روزمره خویشتن داری، صبر و حوصله پیشه کرده و موارد اختلافی را از مسیر قانونی پیگیری کنند تا شاهد اینچنین حوادث دلخراشی نباشیم. 

 

 

 

4661/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها