۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
بازدید:۱۱۲
صد آنلاین | زن جوانی که برای دستبرد به اموال زن کهنسال با شوهر سابق خود همدست شده بود درحالی لو رفت که شگرد خاصی را برای سرقت طلای پیرزن به کار گرفته بود.
کد خبر : ۸۵۸۳۸

به گزارش صد آنلاین ،  زن جوانی که برای دستبرد به اموال زن کهنسال با شوهر سابق خود همدست شده بود درحالی لو رفت که شگرد خاصی را برای سرقت طلای پیرزن به کار گرفته بود.

 

 

 

 

چند روز قبل زنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از سرقت لوازم منزل مادرش خبر داد. در پی دریافت این خبر بلافاصله گروهی از افسران زبده دایره تجسس با دستور سرگرد صفایی(رئیس کلانتری سناباد)عازم منزل مذکور شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. زن جوان درباره ماجرای سرقت به عوامل انتظامی گفت:مدتی قبل به همراه اعضای خانواده به مسافرت رفتیم و در این مدت مراقبت و پرستاری از مادر پیرمان را به زن پرستاری سپردیم که از حدود 3 ماه قبل،وی را از طریق آگهی در سایت دیوار استخدام کرده بودیم. اما وقتی از سفر به خانه بازگشتیم متوجه شدیم که بسیاری از لوازم منزل به سرقت رفته است. در پی ادعاهای این زن،بلافاصله افسران تجسس به سراغ زن 44 ساله ای رفتند که وظیفه مراقبت از پیرزن را به عهده داشت چراکه بررسی های نامحسوس نیروهای انتظامی نشان داد که همسر سابق پرستار مذکور نیز چند بار به منزل پیرزن آمده و با وی دیدار کرده است. این زن که ابتدا سعی می کرد خود را بی خبر از سرقت اموال نشان دهد وقتی در برابر شواهد مستند قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود و شگرد عجیب خود را نیز در حالی لو داد که مال باخته تا زمان اعتراف وی در جریان سرقت طلا نبود. این زن به افسران دایره تجسس گفت:به مواد مخدر از نوع هروئین اعتیاد دارم و به همین دلیل هم آگهی در سایت دیوار برای مراقبت  از سالمندان گذاشتم  وسپس به عنوان نیروی خدماتی و پرستاری به خانه خانم«ص»آمدم . وقتی اعتماد آن ها را جلب کردم ،خانم«ص»منزل طبقه پایین را نیز در اختیارم قرارداد تا در آن جا ساکن شوم و از مادر پیرش نیز مراقبت کنم. این بود که وقتی آن ها به مسافرت رفتند من با همدستی همسر سابقم و با کلیدی که در اختیار داشتم شبانه به خانه او می رفتم و لوازم قابل فروش را با همدستی همسر سابقم سرقت می کردیم و به یک مالخر می فروختیم. اما یک روز دستبند طلای پیرزن توجهم را به خودش جلب کرد و به همین دلیل وسوسه شدم و از بازار دستبند شبیه آن را از بدلیجات فروشی ها خریدم . سپس زمانی که پیرزن در خواب بود به آرامی دستبند طلا را از دستش باز کردم و دستبند بدل را به جای آن بستم. در بازرسی از منزل سارق که با هماهنگی قضایی صورت گرفت یک تخته قالیچه پشمی دست باف و پلوپز متعلق به مال باخته در حالی کشف شد که وی اعتراف کرد لوازمی مانند دیگ و سماور مسی ،سینی،سرویس چینی،غذاساز،توستر،باند و ... را به مالخران فروخته است.با این اعترافات ،شوهر سابق وی نیز دستگیر شد و هر دو نفر با دستور قضایی روانه زندان شدند. در خور یادآوری است تلاش نیروهای کلانتری سناباد برای دستگیری مالخر اموال سرقتی نیز ادامه دارد.

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها