آخرین اخبار
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
بازدید:۱۳۶
صد آنلاین | پسر جوانی که قرار است به اتهام قتل دوستش در دادگاه کیفری محاکمه شود مدعی است مقتول او را بی‌هوش کرده و آزار داده بود.
کد خبر : ۸۵۸۳۵

به گزارش صد آنلاین ، پسر جوانی که قرار است به اتهام قتل دوستش در دادگاه کیفری محاکمه شود مدعی است مقتول او را بی‌هوش کرده و آزار داده بود.

 

 

 

 

 

 

13 اسفند سال 1401 پسر جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی مدعی شد وقتی به خانه دوستش رفته متوجه شده وی به قتل رسیده است.پس از این تماس مأموران به محل جنایت که خانه‌ای در خیابان پیروزی بود رفتند. با بررسی‌های اولیه مشخص شد که پسر 23 ساله با ضربات چاقو به قتل رسیده است. فردی که پلیس را در جریان ماجرا قرار داده بود به مأموران گفت: شهرام در خانه‌اش تنها زندگی می‌کرد و من همیشه به او سر می‌زدم. چند روزی بود که به تماس‌هایم پاسخ نمی‌داد به همین خاطر به خانه‌اش رفتم و در زدم اما وقتی دیدم در را باز نمی‌کند نگران شدم و احتمال دادم که شاید مشکلی برایش پیش آمده، قفل در را شکستم و وارد شدم که دیدم او به قتل رسیده است. شناسایی عامل قتل پس از بررسی‌های اولیه و اظهارات دوست مقتول، مأموران شناسایی عامل قتل را در دستور کار قرار دادند و در نخستین گام با بررسی مکالمات تلفنی قربانی مشخص شد. وی پیش از قتل چند بار با فردی به نام بابک تماس داشته است. به این ترتیب بابک به عنوان مظنون ردیابی و بازداشت شد و در همان بازجویی‌های اولیه به قتل اعتراف کرد و در تشریح ماجرا گفت: چند ماه قبل با مقتول آشنا شدم و چند بار هم باهم بیرون رفتیم تا اینکه شب حادثه او من را به خانه‌اش دعوت کرد تا باهم مشروب بخوریم. از آنجا که فکر می‌کردم او را شناخته‌ام و تا حدودی اعتمادم را جلب کرده بود دعوتش را قبول کردم و به خانه‌اش رفتم. چند دقیقه بعد برایم مشروب آورد اما احساس کردم قرص داخل آن ریخته وقتی از او پرسیدم چیزی داخل مشروب ریختی؟ گفت نه این مشروب خاص است. من هم دیگر حرفی نزدم و مشروب را خوردم. اما یک ربع بعد دچار کرختی و سرگیجه شدم و از هوش رفتم وقتی چشم‌هایم را باز کردم متوجه شدم او من را آزار داده است. همان موقع با عصبانیت و ناراحتی از جایم بلند شدم تا از خانه‌اش بروم اما او مانع رفتنم شد و بازهم می‌خواست آزارم دهد. پس از آن باهم درگیر شدیم و من برای دفاع از خودم به آشپزخانه رفتم و چاقویی برداشتم و یک ضربه به او زدم و بعد هم بدون توجه به وضعیتش از خانه بیرون دویدم و فرار کردم.بعد از اظهارات متهم، وی صحنه جرم را بازسازی کرد و پرونده با صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا بزودی پای میز محاکمه بایستد. این در حالی است که متهم نتوانسته مدرکی برای اثبات ادعایش به پلیس ارائه دهد و از سوی دیگر پدر و مادر مقتول نیز به عنوان اولیای دم با رد ادعای متهم او را دروغگو خواندند و برایش درخواست قصاص کرده‌اند. 

 

 

 

4561/ن

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها