۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۵
بازدید:۹۴
صد آنلاین | به دنبال مرگ مرموز زن میانسال، دختر وی به عنوان مظنون بازداشت و تحقیقات تیم جنایی برای رازگشایی از ماجرا آغاز شده است.
کد خبر : ۸۵۸۳۲

به گزارش صد آنلاین ، به دنبال مرگ مرموز زن میانسال، دختر وی به عنوان مظنون بازداشت و تحقیقات تیم جنایی برای رازگشایی از ماجرا آغاز شده است.

 

 

 

 

 

 

چند روز قبل به تیم جنایی پایتخت خبر رسید که زنی میانسال به طرز مشکوکی جان باخته است. دختر وی می گفت احتمالا مادرش دچار حمله قلبی شده و سکته کرده است. در این شرایط بود که جسد وی برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. از سوی دیگر برادر این زن قدم در دادسرای جنایی تهران گذاشت و از خواهرزاده اش شکایت کرد. وی گفت: خواهر من هیچ بیماری خاصی نداشت و احتمال می دهم که دخترش او را به قتل رسانده است. انگیزه او از قتل خواهرم، ارثیه و به دست آوردن اموال وی بوده است. با این شکایت، تحقیقات در این پرونده آغاز شد تا اینکه پزشکی قانونی چند روز قبل علت مرگ زن میانسال را اعلام کرد. علت مرگ وی مسمومیت دارویی بوده است. همین نظریه کافی بود تا دستور بازداشت دختر وی صادر شود. او اما خودش را بیگناه دانست و گفت نقشی در مرگ مادرش ندارد. وی گفت: آن روز از سرکار به خانه برگشتم و دیدم حال مادرم خوب نیست. نمی دانم چه قرصی مصرف کرده بود. صدایش زدم اما پاسخی نداد. من هم فورا به اورژانس زنگ زدم و او برای درمان به بیمارستان انتقال یافت. اما تلاش پزشکان برای نجات مادرم بی فایده بود و من هم از مرگ مادرم خیلی ناراحتم. دختر جوان در بازداشت به سر می برد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد. 

 

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها