۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
بازدید:۹۳
حسین بادامکی در مورد حکم کمیته انضباطی برای بازیکن استقلال صحبت کرد.
کد خبر : ۸۵۸۱۷

حسین بادامکی، معاون پرسپولیس پس از بازی هوادار گفت: اول باید به بازیکنان و کادر فنی تبریک بگویم واقعا خیلی زحمت کشیدند. هرچند ما می‌توانستیم این بازی را حیلی راحت‌تر ببریم ولی خودمان کار را برای خودمان سخت کردیم. مهم ۳ امتیاز بود که به دست آمد. امیدوارم که بازی‌های آینده هم به همین شکل پیش برود.


بادامکی درباره فرصت‌سوزی مهاجمان پرسپولیس در این بازی گفت: موقعیت زیاد داشتیم. حساسیت فوتبال در این هفته‌های آخر باعث می‌شود بچه‌ها در لحظه آخر تصمیم درست بگیرند ولی خب به نظر من می‌شد در نیمه اول کار را تمام کنیم ولی جذابیت فوتبال به همین است. امیدوارم بازی‌های بعد این فرصت‌ها را از دست ندهیم.

او درباره عدم محرومیت بازیکنان استقلال و در مضیقه بودن این تیم از لحاظ بازیکن گفت: حکمی که کمیته انظباطی قبل از بازی ما صادر کرد شبهه‌برانگیز است و یک مقدار ذهن هوادار پرسپولیس را منحرف می‌کند. با توجه به شناختی که به آقای حسن‌زاده دارم فکر می‌کنم ایشان تمام تلاش‌شان را می‌کنند که بهترین حکم‌ها را در هر جریمه‌ای بدهند ولی امروز این حکم فکر ما را مشغول کرد.

او ادامه داد: فکر می‌کنم اگر استقلال دو بازیکن محروم نداشت شاید حکم دیگری را در نظر می‌گرفتند هرچند که آن حرکت بعد از بازی برای هر تیمی تا صادر شدن حکم نهایی، دو سه جلسه محرومیت داشت کلی این اتفاق نیفتاد و حکم تعلیقی دادند و به جای آن مربی‌شان را دو جلسه محروم کردند. من دوست ندارم فکر منفی داشته باشم ولی خب ناخوداگاه ذهن همه ما به آن سمت می‌رود.

21458/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها