آخرین اخبار
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰
بازدید:۱۰۹
سپهر حیدری کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است این تیم قطعا قهرمان این فصل خواهد شد.
کد خبر : ۸۵۸۰۹

سپهر حیدری کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص شرایط حساس هفته‌های پایانی لیگ برتر و رقابت نفسگیر پرسپولیس و استقلال گفت: قطعا پرسپولیس به لحاظ فنی و فوتبالی شایسته ترین تیم برای قهرمانی است و به این اتفاق کاملا خوشبین هستم. استقلال در بازی‌های باقی مانده امتیاز از دست خواهد داد و من شانس قهرمانی پرسپولیس را به مراتب بیشتر می‌دانم. همین هفته قبل هم استقلال به لطف داور و البته خوش شانسی توانست مقابل ذوب آهن پیروز شود. استقلالی‌ها حتی از سایه پرسپولیس هم می‌ترسند و به همین دلیل من مطمئن هستم امتیاز از دست خواهد داد.


حیدری در خصوص ادعای استقلالی‌ها و به خصوص پرویز مظلومی که گفته بود پرسپولیس ۱۴ امتیاز را با کمک داوران گرفته است هم گفت: من کاری به صحبت‌های شخص خاصی ندارم ولی این موضوع را همه می‌دانند که چقدر استقلال در این فصل از داوری سود کرده است. اگر اشتباهات داوری در این فصل نبود این تیم سهمیه هم نمی‌گرفت چه برسد به اینکه صدرنشین لیگ باشد. تاکتیک استقلال برای قهرمانی غر زدن است و تخصص این تیم تحت فشار قرار دادن داور در همه بازی‌هاست. این موضوع مختص به این کادرفنی فعلی استقلال هم نیست و در سال‌های گذشته هم بارها این موضوع را دیده بودیم.

کاپیتان پیشین پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس به گواه کارشناسان بیشترین ضرر را از داوری دیده و همین هفته قبل استقلال با کمک داور موفق شد ذوب آهن را شکست دهد. بعد از بازی هم بازیکن استقلال حرکت فوق العاده زشتی انجام داد ولی در کمال تعجب می‌بینیم هنوز کمیته انضباطی این بازیکن را محروم نکرده است. واقعا این داستان خجالت‌آور است که تا این حد با استقلال با لطف و مهربانی برخورد می‌شود. مربیان و بازیکنان این تیم انواع و اقسام اتهامات را می‌زنند و به پرسپولیس حمله می‌کنند ولی خبری از محرومیت نیست. کافی است یک بازیکن یا پیشکسوت پرسپولیس کوچکترین حرفی بزند آنوقت بلافاصله کمیته انضباطی حکم می‌دهد. هرجای دنیا هر بازیکنی حرکت حامدی‌فر را می‌کرد، بلافاصله با شدیدترین محرومیت مواجه می‌شد و محرومش می‌کردند. با این حال در اینجا این تیم خاص انگار از هر گونه برخورد انضباطی و محرومیت مصونیت دارد. آقایان نمی‌دانند دوران این کارها تمام شده و دیگر با این روش نمی‌توانند جام بگیرند. پرسپولیس ۶ قهرمانی در ۷ سال اخیر دارد و این موضوع نه می‌تواند شانسی باشد و نه ارتباطی به داوری دارد. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد اوسمار هم گفت: به نظرم پرسپولیس در این مقطع نیاز به آرامش دارد و خود اوسمار هم باید روی بازی‌های تیمش تمرکز کند. من فکر می‌کنم در خصوص عملکرد اوسمار و اینکه او بتواند سرمربی دائمی‌یک تیم بزرگ مثل پرسپولیس باشد، باید تا پایان فصل صبر کنیم و بعد از آن نظر بدهیم. امیدوارم اوسمار با پرسپولیس بهترین نتایج را بگیرد و قهرمانی کسب کند تا هواداران خوشحال شوند.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها