آخرین اخبار
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
بازدید:۱۱۳
مربی اسبق پرسپولیس گفت: ای کاش پرسپولیس کمی زودتر از این‌ها راه می‌افتاد تا امروز با اختلاف در صدر بود و شاید از همین حالا می‌توانست قهرمانی را جشن بگیرد.
کد خبر : ۸۵۸۰۰

مصطفی قنبرپور بازیکن و مربی اسبق تیم پرسپولیس ، درباره برد دو بر صفر پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: وقتی تیمی هفته‌ها نمی‌بازد این شرایط برای رقبا به وجود می‌آید که چنین تیم‌هایی شکست ناپذیر هستند اما پرسپولیس واقعاً در وضعیت فوق العاده‌ای قرار دارد و من قبل از بازی هم مطمئن بودم که این تیم خوب و آماده می‌تواند به هر نتیجه‌ای که مد نظر دارد مقابل این تیم دست پیدا کند هرچند که خیلی ها منتظر توقف پرسپولیس بودند.


وی افزود: پرسپولیس یک بار دیگر ثابت کرد هیچ تیمی در شرایط فعلی جلودارش نیست. قوای تهاجمی این تیم در حال حاضر بین همه تیم‌های لیگ برتری از هر نظر در شرایط بهتری قرار دارد و تقریبا می‌توان گفت که هیچ خط دفاعی مقابل خط حمله پرسپولیس تاب و توان مقاومت ندارد.

مربی سال‌های گذشته پرسپولیس با اشاره به آمادگی بالای این هفته‌های فوتبالیست ازبکستانی پرسپولیس خاطرنشان کرد: وقتی درباره یک بازیکن به عنوان برگ برنده سرمربی تیم صحبت می‌شود واقعاً امروز می‌توان این را درباره اورونوف و اوسمار بیان کرد. این بازیکن در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و در این هفته‌ها توانسته عملکرد فوق العاده خوبی از خودش برای پرسپولیس به نمایش بگذارد تا در خط حمله سرخ پوشان شرایط امروزی را شاهد باشیم. ای کاش این وضعیت در نیم فصل اول رخ می‌داد و چنین بازیکنی با چنین خصوصیاتی در ابتدای فصل به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه می‌شد.

قنبرپور تاکید کرد: با توجه به عملکرد خوب بچه‌های تیم از بیرانوند درون دروازه تا نوک حمله یعنی عیسی آل کثیر اگر چنین شرایطی در نیم فصل اول برای بچه‌های پرسپولیس مهیا بود امروز این تیم با اختلاف در صدر جدول قرار داشت و شاید همین حالا هم می‌توانست جشن قهرمانی را برپا کند اما متأسفانه فصل ضعیف نقل و انتقالات تابستانی مانع از این شد که پرسپولیس بتواند آنچنان که باید و شاید امتیازات را جمع آوری کند.

وی درباره تیم استقلال و احتمال رقابت نزدیک این تیم با پرسپولیس گفت: پرسپولیس فقط باید به فکر خودش و نتایج پیش رویش باشد و دیگر به هیچ مسئله‌ای فکر نکند. قطعاً دقت کردن روی نتایج دیگر تیم‌ها تاثیری جز از بین رفتن تمرکز بازیکنان پرسپولیس نخواهد داشت. در شرایط فعلی پرسپولیس باید فقط روی بازی‌های باقیمانده متمرکز شود تا با همین شرایط خیلی خوب به پایان فصل برسد و من مطمئنم که این تلاش‌ها بی‌ثمر و بی‌اثر نخواهد بود.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها