آخرین اخبار
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۶
رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران:انگیزه‌های هتل‌سازی در تهران تقویت شود
بازدید:۳۳۶
صد آنلاین |  رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر می‌خواهیم از صنعت گردشگری به عنوان پیشران و اقتصاد پایدار پایتخت بهره‌مند شویم باید انگیزه‌ها برای ساخت هتل در شهر تهران فراهم و تقویت شود.
کد خبر : ۸۵۷۴۸

 رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر می‌خواهیم از صنعت گردشگری به عنوان پیشران و اقتصاد پایدار پایتخت بهره‌مند شویم باید انگیزه‌ها برای ساخت هتل در شهر تهران فراهم و تقویت شود.

 


 

رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران:انگیزه‌های هتل‌سازی در تهران تقویت شود

 


 نشست مشترک سید احمد علوی رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران و علی همتی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی در محل هتل لاله تهران برگزار شد.

 

 

علوی در این جلسه تاکید کرد: هزینه ساخت هتل در شهر تهران سنگین و دوران بازگشت سرمایه آن طولانی است. بنابراین انگیزه برای ساخت هتل به عنوان یکی از زیر ساخت های گردشگری بسیار پائین است.

 

بیشتر بدانید / تشکیل دبیرخانه مشترک آموزش شهروندی شهر تهران

 

 
 

رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: اگر می‌خواهیم از گردشگری به عنوان یکی از روش های اقتصاد پایدار استفاده کنیم باید انگیزه‌ها برای ساخت هتل در شهر تهران را فراهم کنیم.

 

 

وی همچنین بر لزوم همکاری بیشتر بین بخش‌های مختلف گردشگری و هتلداری برای ایجاد تجربه‌ای به یادماندنی برای گردشگران تاکید کرد.

 

 

علی همتی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز در این دیدار از برنامه‌های آتی این شرکت برای جذب گردشگران بیشتر و ارائه خدمات نوآورانه خبر داد.

 

 

وی ابراز امیدواری کرد که با حمایت شورای شهر و کمیسیون گردشگری، هتل لاله بتواند به یکی از مقاصد اصلی گردشگران در تهران تبدیل شود.

 

 

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری گفت: این نشست، نشان دهنده توجه ویژه شورای شهر تهران به صنعت گردشگری و تلاش برای بهبود زیرساخت‌های مرتبط با این حوزه است. این بازدید می‌تواند گامی مهم در جهت تقویت همکاری‌های میان بخش‌های مختلف و ارتقاء سطح خدمات گردشگری در پایتخت باشد.

مهدی حسینی مغویان
نویسنده:
مهدی حسینی مغویان
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها