آخرین اخبار
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵
بازدید:۶۲
صد آنلاین | پسربچه ۱۲ساله در پارک سرگرم بازی با دوستانش بود که حادثه‌ای  هولناک رخ داد. سگی عظیم‌الجثه در چشم بر هم زدنی به او حمله کرد و حادثه خونینی را رقم زد.
کد خبر : ۸۵۷۰۵

به گزارش صد انلاین ، این حادثه بعدازظهر چند روز پیش در یکی از محله‌های گلشهر کرج رخ داد.

 

 

 

 

 

 

 

آن روز پدر بهداد در خانه سرگرم استراحت بود که صدای فریادهای پسرش را شنید. صدایی که هر لحظه بلندتر می‌شد و از حادثه‌ای هوناک حکایت داشت.

لحظات مرگ و زندگی پسر نوجوان با سگ ولگرد | بهداد چطور از مرگ نجات یافت؟ بهداد نعمتی

او در گفت‌وگو با همشهری می‌گوید: صدا از حیاط خانه به گوش می‌رسید. سراسیمه به سوی در دویدیم و چشمم به پسرم افتاد که خون همه صورتش را پر کرده بود. کاپشن و شلوارش خونی شده بود و نمی‌دانستم چه اتفاقی افتاده است؟ همسرم مدام جیغ می‌زد و در بین فریادها و گریه‌های بهداد متوجه شدیم که در پارک نزدیک خانه، سگ به او حمله کرده است.

پشت پلک راست و گونه راست بهداد در اثر حمله سگ کنده شده بود. روی بینی‌اش جای چند زخم به چشم می‌خورد و لبش هم پاره شده بود. روی دست‌هایش جای پنجه‌های تیز سگ به چشم می‌خورد و پای چپش هم زخمی شده بود.

لحظات نفس‌گیر

پدر و مادر بهداد وقتی پسرشان را در این وضعیت دیدند، بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند تا با آمبولانس او را به بیمارستان ببرند، اما وقتی دیدند که دارند زمان را از دست ‌می‌دهند، خودشان پسرشان را به بیمارستان بردند. در آنجا نیز به آنها گفته شد که بهداد ابتدا باید به مرکز بهداشت برده شود تا به او واکسن بزنند.

پدر بهداد در ادامه می‌گوید: در مرکز بهداشت به پسرم واکسن زدند و صورت و بدنش را شست‌وشو دادند. آنها از نظر روانی نیز به ما روحیه دادند و خیالمان را راحت کردند که اتفاق وحشتناکی برای پسرمان نیفتاده است. حرف‌های آنها خیالمان را راحت کرد و از آنجا او را به بیمارستان دیگری منتقل کردیم و بهداد را بستری کردند. فردای آنروز بهداد تحت عمل جراحی پلاستیک روی صورتش قرار گرفت و یک هفته در بیمارستان بستری شد. من و همسرم نیز به دلیل شرایط روحی و جسمی پسرم اکثرا در بیمارستان بودیم.

آقای نعمتی می‌گوید: بعد از طی شدن روزهای پر از درد و رنج بهداد مرخص شد و به خانه آمد اما طبق نظر پزشک باید ۲ هفته در خانه بماند، هر چند معلمش در تماس تلفنی که با ما داشته گفته است که به بهداد کمک خواهد کرد که از درس‌هایش عقب نماند.

پدر بهداد با توجه به شرایط روحی‌ پسرش از این نگران است که ترس و وحشت ناشی از روز حادثه همچنان همراه بهداد بماند و به نقطه ضعف او بدل شود.

او توضیح می‌دهد:‌ قرار است پس از درمان پسرم برای درمان ترسش و فشار روحی‌ای که تحمل کرده او را نزد تراپیست ببرم و امیدوارم که او بتواند این حادثه را برای همیشه فراموش کند.

عاقبت سگ مهاجم

سگی که به بهداد حمله کرد، پیش از این هم بارها به اهالی محل حمله کرده بود. او حتی پس از حمله به بهداد به یک پسر ۱۶ ساله هم حمله کرده اما او توانسته بود خودش را نجات دهد و در این حادثه فقط پیراهنش پاره شده بود.

پدر بهداد می‌گوید: اهالی محل خیلی ترسیده‌اند و نگرانند که بلایی که سر بهداد آمد، سر فرزندشان بیاید. مسئولان باید برای حل مشکلات این چنینی اقدام و امنیت را برای اهالی محل فراهم کنند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها