آخرین اخبار
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۵
بازدید:۵۶۳
صد انلاین | مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قزوین از دومین پرونده مصالحه قصاص استان قزوین در سال جاری با رضایت اولیای دم پس از ۴ سال خبر داد.
کد خبر : ۸۵۷۰۱

به گزارش صد انلاین ،  مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قزوین از دومین پرونده مصالحه قصاص استان قزوین در سال جاری با رضایت اولیای دم پس از ۴ سال خبر داد.

 

 

 

 

 

 

فرهاد بهرامی، مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی درباره پرونده رضایت اولیای‌دم یک محکوم به قصاص اظهار کرد: در جلسات شورای حل اختلاف زندان که با وساطت مددکاران و اعضای گروه صلح و سازش برگزار شد، در نهایت با تلاش مسئولین زندان مرکزی و تشکیل جلسات مکرر صلح و سازش، خانواده اولیای‌دم به حرمت حضرت زهرا (س) از حق شرعی و قانونی خود گذشتند و رضایت خود را اعلام کردند. وی ادامه داد:این متهم ۲۵ ساله که در سال ۱۳۹۸ به قصاص محکوم شده بود، بعد از ۴ سال حبس با اعلام گذشت اولیای‌دم از قصاص رهایی یافت. بهرامی در پایان ضمن قدردانی از اقدام خداپسندانه اولیای‌دم گفت: نکته قابل توجه پرونده، اظهار ادب و ابراز ارادت ولی‌‌دم به ساحت قدسی حضرت زهرا (س) بود که موجب شد محکوم بدون پرداخت هیچ وجه مابه‌ازایی از قصاص رهایی یابد.

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها