۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۸
بازدید:۱۰۷
بازیکن جنجالی استقلال هم برای تقابل با فولاد خوزستان راهی اردو می‌شود.
کد خبر : ۸۵۶۵۱

عجیب‌ترین اتفاقی که در جریان بازی استقلال مقابل ذوب آهن به وقوع پیوست، درگیری امید حامدی‌فر با مهرداد رضایی پس از پایان بازی بود. ماجرایی که پای این بازیکن را به کمیته انضباطی باز کرد و سر و صدای بسیار زیادی راه انداخت.


البته حامدی‌فر پس از احضار شدن به کمیته انضباطی عذرخواهی کرد و از رفتاری که در خاتمه مسابقه داخل زمین انجام داده بود پشیمان شد به همین خاطر استقلالی‌ها امیدوارند پرونده با تذکر کتبی یا حداکثر یک جریمه نقدی جمع شود و این بازیکن با محرومیت مواجه نشود چون استقلال همینطوری هم برای جدال با فولاد صالح حردانی و روزبه چشمی را به خاطر محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که امید حامدی فر فعلاً در پازل تاکتیکی جواد نکونام قرار دارد و در تمرینات گروهی هم کاملا مد نظر قرار گرفته است چون فدراسیون هنوز او را محروم نکرده و دلیلی ندارد تا وقتی حکم صادر نشده این بازیکن را از دایره تاکتیک کنار بگذارند. حتی حالاً برنامه‌ریزی به گونه‌ای است که امید در اردوی شبانه روزی قبل از بازی با فولاد نیز حضور داشته باشد. اگر این بازیکن تا صبح دوشنبه با محرومیت مواجه نشود، قطعاً در لیست ۱۸ نفره استقلال برای تقابل مقابل قرمز پوشان خوزستانی قرار خواهد گرفت.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها