آخرین اخبار
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۸
بازدید:۱۱۸
مورایس در میانه‌های راه با یک دختر ایرانی ازدواج کرد و برخی از تماشاگران تیم سپاهان علت افت تیم سپاهان را مسائل شخصی این مربی می‌دانند.
کد خبر : ۸۵۶۰۹

به زعم تماشاگران تیم سپاهان ازدواج مورایس در ایران موجب این شد تا تمرکز او روی تیم سپاهان کم شود و این تیم شانس قهرمانی در این فصل از بازی‌های لیگ برتر را از دست بدهد.


تماشاگران تیم سپاهان به همین خاطر نسبت به این ازدواج موضع گرفته‌اند و شعارهایی علیه مورایس در بازی‌های اخیر سپاهان سر داده‌اند.

پیروز میرحیدری یکی از اعضای هیات مدیره این موضوع را رد می‌کند و می‌گوید: من فکر نمی‌کنم این موضوع صحت داشته باشد. به هر حال در روند یک تیم پستی و بلندی وجود دارد. نمی‌خواهم بگویم آقای مورایس و باشگاه سپاهان اشتباه داشتند یا نداشتند اما روندی که طی می‌کنید، پستی و بلندی وجود دارد، به خصوص با وجود فشارهایی که این فصل به باشگاه سپاهان وارد شد. فکر کنید سه بازیکن بازی قبلی اخراج شده‌اند و روز قبل بازی هم می‌گویند ۶ بازیکن را ندارید. این موضوع به زندگی شخصی مربی مربوط می‌شود؟ من فکر نمی‌کنم. ما در بازی با گل‌گهر و شمس‌آذر ۶ امتیاز را با وضعیتی که وجود داشت، از دست دادیم. اگر این امتیاز را به تیم برگردانید، شرایط تغییر می‌کند. ضمن اینکه اگر این اتفاقات نمی‌افتاد، ما وارد یک سیکل بحران شدید هم نمی‌شدیم.

مورایس ماه هاست با شیدا مقصودلو ازدواج کرده و به تازگی هم خبر داده که مسلمان شده است.

21458/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها