آخرین اخبار
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
بازدید:۱۱۰
ژوزه مورایس سرمربی تیم سپاهان به این دلیل که در دومین فصل حضور در تیم سپاهان شانس قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده، با انتقادات تماشاگران مواجه شده است.
کد خبر : ۸۵۶۰۷

ژوزه مورایس در کنفرانس خبری پیش از بازی با مس رفسنجان گفت او و تیمش چیزی را از دست نداده‌اند. به این خاطر که پرسپولیس فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد و اگر این فصل قهرمان لیگ برتر نشود، چیزی را از دست نداده است. به زعم مواریس تیم سپاهان در نه فصل گذشته قهرمان لیگ برتر نشده و اگر این فصل هم نشود، چیزی را از دست داده است و در حال تلاش برای دستیابی به این عنوان است.


با وجود این حرف ها تماشاگران تیم سپاهان در بازی های اخیر با سر دادن شعارهایی گاها زشت خواهان برکناری مورایس شده اند و سرمربی تیم سپاهان که به طور حتم  متوجه این موضوع شده جانشین خود را معرفی کرده است.

او در کنفرانس خبری پیش از بازی با مس رفسنجان اینطور گفت: «نویدکیا بازیکن و مربی این تیم بوده و عملکرد خوبی در مس داشته است. این اتفاقات معمولا می‌افتد و خوشحال می‌شوم که مردم مربیان را به یاد دارند، به خواسته خودشان یک مربی را می‌خواهند و اگر قرار باشد در آینده کسی جای من باشد، کسی که باکیفیت باشد، شانس دوم برای ارائه عملکرد داشته باشد، کمک هم می‌کنم و خوشحال می‌شوم بعد از من نویدکیا باشد، دنیا سرشار از موقعیت‌هاست و هرلحظه می‌توانیم از موقعیت جدید استفاده کنیم و جای نگرانی نیست.»

جالب اینکه مواریس جانشین محرم نویدکیا در تیم سپاهان شد و حالا باید جای خود را به این مربی بدهد.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها