۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۸
بازدید:۴۲۵
مدافع تیم زیر ۲۳ سال عراق در پی تماس جواد نکونام ابراز علاقه کرد در پایان قرارداد قرضی‌اش با مس رفسنجان به تیم استقلال بازگردد.
کد خبر : ۸۵۵۹۶

منتظر محمد کاپیتان تیم زیر ۲۳ سال عراق که در مسابقات جام ملت‌های زیر ۲۳ سال آسیا عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و سهم مهمی در راهیابی این تیم به بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس داشت، مورد توجه تعدادی از باشگاه‌های حوزه خلیج فارس از جمله تیم‌های قطری و عربستانی قرار گرفته است.


مدیر برنامه‌های ستاره تیم زیر ۲۳ سال عراق به دنبال این است تا پس از پایان قرارداد قرضی‌ این بازیکن با مس رفسنجان بهترین فرضیه ممکن را برای انتقال او به تیمی دیگر در تابستان آینده پیش‌رو پیدا و پس از آن با مدیریت باشگاه استقلال تهران تفاهم کند تا اجازه دهند منتظر محمد به یکی از تیم‌های حوزه خلیج فارس برود.

مدیریت باشگاه استقلال در اقدامی پیشگیرانه به مسی‌ها اعلام کرده که قرارداد قرضی منتظر ۲۲ ساله قابل تمدید نیست و او باید تابستان آینده به جمع آبی‌پوشان تهرانی بازگردد و به این ترتیب سناریوی ماندن او در مس رفسنجان به صورت قرضی یا قطعی منتفی است.

جواد نکونام سرمربی استقلال در تماس تلفنی با منتظر محمد، ضمن تبریک به این بازیکن بابت راهیابی به المپیک ۲۰۲۴ پاریس به همراه تیم زیر ۲۳ سال عراق، به او اعلام کرد که یکی از بازیکنان مهم در برنامه‌هایش برای فصل آینده است و او باید تابستان پیش‌رو به استقلال بازگردد.

همچنین پایگاه خبری «وین‌وین» عراق خبر داد؛ منتظر محمد که از تماس جواد نکونام بسیار خوشحال شده، به این مربی اعلام کرده که به استقلال بازخواهد گشت و به پیشنهادات دیگری که دارد یا در آینده دریافت خواهد کرد، فکر نمی‌کند.

منتظر محمد در لیگ برتر ایران ۲۰ بازی برای مس رفسنجان انجام داده و ۳ گل به ثمر رسانده و یک پاس‌گل هم ساخته است. قرارداد این مدافع عراقی با استقلال تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۵ اعتبار دارد.

2148/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها