۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۰
بازدید:۲۸۲
صد آنلاین | مأموران سازمان اطلاعات انتظامی قزوین با اشراف اطلاعاتی، یکی از اراذل و اوباش مطرح استان را که با سلاح گرم در خیابان تهران قدیم شهر قزوین اقدام‌ به تیراندازی کرده بود دستگیر کردند.
کد خبر : ۸۵۵۶۱

به گزارش صد آنلاین ،  مأموران سازمان اطلاعات انتظامی قزوین با اشراف اطلاعاتی، یکی از اراذل و اوباش مطرح استان را که با سلاح گرم در خیابان تهران قدیم شهر قزوین اقدام‌ به تیراندازی کرده بود دستگیر کردند.

 

 

 

 

 بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، مأموران سازمان اطلاعات انتظامی قزوین با اشراف اطلاعاتی، یکی از اراذل و اوباش مطرح استان را که با سلاح گرم در خیابان تهران قدیم شهر قزوین اقدام‌ به تیراندازی به سمت اراذل و اوباش دیگر و همچنین آسیب به یکی از آن‌ها با یک قبضه چاقو کرده بود را دستگیر کردند. در این خصوص با اقدامات اطلاعاتی و با حضور تیم‌ عوامل مبارزه با اراذل و اوباش پلیس در کمتر از چهار ساعت و در حالی که متهم قصد فرار به استان تهران را داشت، شناسایی شد و پس از تعقیب و گریز خودرویی در اتوبان قزوین- تهران و شلیک ۲ تیر هوایی، خودروی مذکور متوقف و متهم دستگیر شد. در این عملیات و در بازرسی صورت گرفته از اراذل و اوباش دستگیر شده، یک قبضه سلاح کلت کمری جنگی به همراه چهار عدد فشنگ و ۲ قبضه چاقو که یکی از آن‌ها در درگیری استفاده شده بود کشف و ضبط شدند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها