۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۷
بازدید:۷۶۳۴
صد انلاین | با تاکید قاضی ویژه قتل عمد مشهد،تکاپوی پلیس برای شناسایی مال‌باختگان آغاز شد که طعمه سرقت های مردسابقه دار با شگرد فروش و با تعارف قرص های کمر درد و توان افزایی مردان قرارگرفته اند و با نوشیدن آبمیوه های مسموم خواب آور، اموال خود را از دست داده اند.
کد خبر : ۸۵۴۷۸

به گزارش صد آنلاین ،  با تاکید قاضی ویژه قتل عمد مشهد،تکاپوی پلیس برای شناسایی مال‌باختگان آغاز شد که طعمه سرقت های مردسابقه دار با شگرد فروش و با تعارف قرص های کمر درد و توان افزایی مردان قرارگرفته اند و با نوشیدن آبمیوه های مسموم خواب آور، اموال خود را از دست داده اند.

 

 

با تاکید قاضی ویژه قتل عمد مشهد،تکاپوی پلیس برای شناسایی مال‌باختگان آغاز شد که طعمه سرقت های مردسابقه دار با شگرد فروش و با تعارف قرص های کمر درد و توان افزایی مردان قرارگرفته اند و با نوشیدن آبمیوه های مسموم خواب آور، اموال خود را از دست داده اند.

 

 

 

این مرد خطرناک که متهم است با خوراندن آبمیوه های سمی به مسافران و زائران در اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) پیرمرد 88 ساله اصفهانی را به قتل رسانده است، درحالی به سرقت های اموال مسافران دیگر شهرهای کشور در مشهد اعتراف کرد که ادعا می کند یک زن جوان نیز در ارتکاب جرم او را راهنمایی می کرد. این مرد متهم به قتل، از 2 سال قبل به جرم سرقت با همین شگرد در زندان به سر می برد که پس از مرخصی چند روزه از زندان گریخته و به جرایم خود در هسته مرکزی شهر و به ویژه اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) ادامه داده است. در همین حال، قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با استناد به مواد قانونی دستور انتشار تصویر بدون پوشش وی در روزنامه خراسان را صادر کرد تا مال‌باختگان که در شهرهای دیگر کشور یا در مشهد، طعمه فروش یا تعارف قرص‌های توان افزایی مردان شده‌اند و با نوشیدن آبمیوه به خواب رفته و اموال خودشان را از دست داده اند برای شناسایی متهم اعلام شکایت و به دایره قتل عمد پلیس آگاهی مشهد مراجعه کنند یا با تلفن 21825290تماس بگیرند. قاضی دکتر صادق صفری همچنین افزود: این پرونده برای بررسی ابعاد سرقت ها و احتمال مرگ افراد کهن‌سال دیگر در شهرهای مختلف کشور، در فاصله زمانی بعد از مسافرت به مشهد، در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفته است و تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.شایان ذکر است: متهم پرونده آبمیوه‌های سمی، با هوشیاری ماموران انتظامی منطقه ثامن مشهد به دام افتاد که با مرگ پیرمرد مسافر اصفهانی در بیمارستان، رنگ جنایت گرفت و با دستورات محرمانه قاضی صفری به پلیس آگاهی مشهد ارسال شد. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها