آخرین اخبار
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۵
بازدید:۱۳۲
صد انلاین | یک رسانه عبری با اشاره به افزایش حملات پهپادی حزب‌الله لبنان در شمال فلسطین اشغالی، تاکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی راه‌حلی برای مقابله با این تسلیحات ندارد.
کد خبر : ۸۵۴۷۵

به گزارش صد انلاین ،  روزنامه عبری زبان «معاریو» امروز پنجشنبه نوشت، حزب‌الله لبنان در چند هفته گذشته موفق شد از پهپادهای انتحاری به شکل موثری علیه نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به ویژه علیه نیروهای پیاده نظام آن در شهرک‌های تخلیه شده در طول مرزها و یا در پایگاه‌های نظامی استفاده کند.

 

 

 

 

 

 

این روزنامه عبری زبان در ادامه نوشت، هدف حزب‌الله در چند هفته گذشته این بوده که در شهرک‌ها و پایگاه‌های نظامی واقع در شمال (فلسطین اشغالی) این احساس را ایجاد کند که هر کسی که در این منطقه چه در داخل ساختمان‌ها و چه در فضای باز حرکت می‌کند، در معرض خطر است.

معاریو همچنین نوشت، حزب‌الله پهپادهای انتحاری را به میدان نبرد وارد کرد، این سلاح‌ها اصول درگیری را در هم شکست و در حال حاضر ارتش اسرائیل راه‌حلی برای مقابله با آنها ندارد.

در همین راستا شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد، حزب‌الله اخیرا استفاده از پهپادها و موشک‌های ضد تانک را افزایش داده است.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها