آخرین اخبار
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۲
بازدید:۳۱۳
در پایان فصل قرارداد ۱۲ بازیکن استقلال به پایان می رسد و هنوز خبری از تمدید قراردادها نیست.
کد خبر : ۸۵۴۶۲

 با برتری استقلال مقابل ذوب‌آهن، این تیم موفق شد با ۵۷ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرده تا همچنان به‌عنوان بخت اول قهرمانی خود را معرفی کند. این در حالی است که در فاصله ۴ هفته باقی‌مانده تا پایان رقابت‌های لیگ برتر و درحالی‌که شاگردان نکونام باید ۴ دیدار حساس دیگر را برگزار کنند، برخی اخبار حکایت از نام‌هایی دارند که در لیست نکونام برای ورود و خروج این تیم در فصل آینده قرار گرفته‌اند.


نکته قابل توجه دیگر اینکه با پایان فصل‌جاری نیز، ۱۲ بازیکن این تیم قراردادشان با باشگاه به پایان رسیده و درخصوص سرنوشت آنها نیز هر روز اخبار متعدد و متفاوتی شنیده می‌شود. طی روزهای گذشته اسامی متعددی از بازیکنان داخلی و خارجی برای فصل آینده در حالی به استقلال لینک شده‌اند که در واقعیت این تیم و هر تیم دیگری تنها ۷ خرید لیگ برتری می‌توانند داشته باشند.  

روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، جعفر سلمانی، صالح حردانی، امید حامدی‌فر، محمدحسین زواره‌ای، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، آرمان رمضانی، پیمان بابایی، زبیر نیک‌نفس و امیرعلی صادقی ۱۲ بازیکنی هستند که تا پایان فصل‌جاری با استقلالی‌ها قرارداد داشته و تکلیف تداوم حضور این نفرات برای فصل بعدی با وجود آنکه تا کمتر از یک ماه دیگر فصل بیست‌وسوم به پایان می‌رسد، در جمع آبی‌ها هنوز مشخص نیست.

در لیست تمدیدی‌های استقلال ۷ هافبک حضور دارند و این بدان معناست که قرارداد تمامی بازیکنان این تیم در خط میانی در پایان فصل به اتمام خواهد رسید. البته در این بین مهدی‌پور احتمالا نیم‌فصل اول سال بعدی را از دست داده و رضا میرزایی هم که مدت‌هاست به شرایط بازی رسیده اما هنوز آینده نامشخصی دارد. با همه این تفاسیر اما برخلاف همه گمانه‌زنی‌هایی که این روزها به گوش می‌رسد، هنوز جواد نکونام لیستی را چه درخصوص وضعیت تمدیدی‌های تیمش و چه ورودی و خروجی‌های فصل بعدی به باشگاه ارائه نداده و به‌نظر می‌رسد در این موعد زمانی، بیشتر از هر چیزی اخباری که منتشر می‌شوند بیشتر یک گمانه‌زنی رسانه‌ای باشند تا اخباری براساس واقعیت!

البته شنیده‌ها حکایت از آن دارد از جمع تمدیدی‌ها نیز با وجود آنکه شنیده می‌شود تنها دو یا سه بازیکن مانند جلالی، چشمی و حردانی در لیست نکونام برای فصل بعدی قرار دارند، اما اسامی بیشتر از نیمی از همین تعداد هم از حالا در ذهن نکونام برای تمدید قرارداد نقش بسته و به‌نظر می‌رسد این نفرات نیز به محض مشخص شدن سرنوشت تیم در فصل‌جاری، هر چه زودتر برای تعیین‌تکلیف خود پای میز مذاکره با باشگاه بنشینند.

21458/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها