آخرین اخبار
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۵
بازدید:۹۱۱
فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان تنها تیم‌های لیگ برتری هستند که در ۵ بازی‌ آخر خود یک پیروزی هم نداشته اند.
کد خبر : ۸۵۴۶۱

فولاد خوزستان با عبدالله ویسی هم نتیجه نگرفته و نتوانسته حتی یکی از رقبای خود را در هفته‌های اخیر شکست بدهد.آنها در چنین شرایطی و در حالی که برای ماندن در لیگ برتر به شدت نیاز به پیروزی دارند دوشنبه باید در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال و هوادارانش قرار بگیرند.


فولاد خوزستان تیم سابق نکونام است و جواد با این تیم حتی در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب کرده بود اما قبل از بازی حساس با الهلال عربستان به طور ناگهانی اردوی تیمش را ترک کرد و از فولاد جدا شد.

سرمربی استقلال در مورد بازی با فولاد به شاگردان خود هشدار داده و این بازی را یک فینال قلمداد کرده است.این مسأله بیانگر آن است که نکونام فریب نتایج قبلی فولاد را نمی‌خورد و خوب می‌داند که شاگردان عبدالله ویسی برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کنند و هرگز نباید آنها را دست کم گرفت.از طرفی استقلال در بازی قبلی خود مقابل ذوب آهن اصفهان برای رسیدن به 3 امتیاز زجر کشید.

عبدالله ویسی سرمربی فولاد هم که پیش تر با سنگین ترین جریمه مالی تاریخ لیگ برتر فوتبال مواجه شده است، گفته است که تیمش با کسب 6 امتیاز از 4 دیدار باقی مانده در لیگ برتر خواهد ماند.گفتنی است بازی رفت تیم‌های استقلال و فولاد در اهواز با تساوی بدون گل تمام شده بود.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها