۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۲
بازدید:۹۰۲
حمید مطهری در دومین بازی روی نیمکت تراکتور در لیگ برتر، اولین برد را دشت کرد.
کد خبر : ۸۵۴۳۸

بعد از شکست تراکتور در قائمشهر مقابل نساجی که با مربی موقت یعنی محمد نصرتی به جای پاکو خمس رخ داد، حمید مطهری هدایت فنی تراکتور را به دست گرفت. از همان اول این شایعه وجود داشت که قرار است یحیی گل محمدی دوباره سرمربی تیم تبریزی شود!


یحیی در دهه ۹۰ هدایت تراکتور را در کارنامه دارد و با توجه به حضور حمید مطهری کنار او در پرسپولیس، خیلی‌ها گفتند مطهری تا قبل از آمدن یحیی مربی موقت خواهد بود. اما چه این شایعه درست باشد و چه نه به هر حال مسئولیت فنی تیم با حمید مطهری است.

مطهری در قدم اول در جام حذفی انتقام شکست خانگی در لیگ مقابل ذوب آهن را گرفت و تیمش را به جمع هشت تیم برتر رساند. او سپس در لیگ در بازی حساس مقابل استقلال صدرنشین را متوقف کرد و این هفته در اهواز دو گل به فولاد زد، تیمی که برای فرار از سقوط به سه امتیاز بازی بسیار نیاز داشت.

هرجور که نگاه کنیم کارنامه مطهری قابل قبول است. او به لحاظ فنی تغییرات وسیعی در تراکتور ایجاد کرده و در پست‌های مختلف بازیکنان را امتحان می‌کند. در همین بازی هم او بالاخره به صفا هادی و سیامک نعمتی میدان داد و امیرحسین حسین‌زاده را فیکس گذاشت.

مطهری هنوز به دنبال پیدا کردن تیم خودش در تبریز است اما دو بازی در لیگ و دو کلین شیت کارنامه بسیار خوبی برای اوست. تیم او در هر نیمه یک گل به فولاد زد و ریکاردو آلوز هم یک گل زد و یک گل ساخت تا به وضوح آزادی عمل بیشتری داشته باشد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها