۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۳
بازدید:۴۶۴
معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس از ارسال نامه به سازمان لیگ برای حضور تماشاگران در بازی این تیم مقابل تیم هوادار خبر می‌دهد.
کد خبر : ۸۵۴۳۳

حسین بادامکی درباره درخواست باشگاهش برای بازی با تماشاگر مقابل هوادار می‌گوید: «اول اینکه باید مشخص کنم باشگاه پرسپولیس در این باره تعیین تکلیف نمی‌کند که بازی با هوادار باید در ورزشگاه دستگردی با هوادار باشد یا نه اما در این باره خواسته‌ای داریم که مسئولان ذیربط باید درباره‌اش تصمیم گیری کنند. ما درخواست‌مان را دیشب (سه شنبه شب) دادیم که بازی ما با حضور تماشاگر برگزار شود. این خواسته ماست و نباید طوری صحبت شود که هوادار پرسپولیس مقابل باشگاه قرار بگیرد.»


بادامکی ادامه می‌دهد: «در اینکه باشگاه پرسپولیس دوست دارد بازی با حضور تماشاگر برگزار شود شکی نیست اما این فقط مربوط به باشگاه نمی‌شود و مراجع ذیربط تصمیم گیرنده هستند. از آنجایی که رقیب مستقیم ما در هفته آخر در همین زمین با پیکان بازی دارد و خواستار بازی با حضور تماشاگر است ما هم نامه دادیم که بازی ما مقابل هوادار هم با تماشاگر برگزار شود. اگر هم قرار است بازی آنها مقابل پیکان برگزار شود خدای نکرده شرایط طوری نباشد که فقط ما بدون تماشاگر بازی کنیم. ما نمی‌خواهیم هیچ تبعیض و تفاوتی در تصمیم‌گیری‌ها وجود داشته باشد. البته خواسته خود باشگاه هوادار هم به عنوان میزبان شرط است که قبول کند همان طور که پیکان می‌تواند درباره بازی خودش با استقلال نظر بدهد.»

هافبک سابق پرسپولیس می‌گوید: «اصلا دوست نداریم خدای نکرده شبهه‌ای ایجاد شود که باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهد این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار شود. اصلا اینطور نیست. قدرت پرسپولیس با حضور هوادارانش بیشتر می‌شود و در هر زمینی که می‌رویم دوست داریم هواداران‌مان را همراه داشته باشیم ولی باید تاکید کنم که باشگاه در این زمینه تصمیم گیرنده نیست و شورای تامین استان تهران با شرایطی که وجود دارد تصمیم می‌گیرد.»

بادامکی تاکید می‌کند: «تیم هوادار میزبان این بازی است و آنها هم باید موافقت کنند پس فقط باشگاه نیست و اول تیم میزبان و بعد شورای تامین تصمیم‌گیرنده خواهد بود. ما درخواست‌مان را داده‌ایم ولی تنها درخواست باشگاه پرسپولیس کافی نیست.»

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در پایان می‌گوید: «تاکید می‌کنم در این هفته‌های آخر نگاه کمیته انضباطی و اخلاق باید برابر و عادلانه باشد. نه تنها درباره استادیوم و میزبانی بلکه در همه موارد تا خدای نکرده تیمی ضرر نکند. کمیته انضباطی و اخلاق باید به تمام مسائل ورود کند نه اینکه فقط برخی موضوعات خاص را ببیند و روی یکسری مسائل چشم ببندد. مطمئنا در ماه‌های اخیر خیلی از اتفاقات افتاده و پرسپولیس در خیلی از موارد مظلوم واقع شده اما در این هفته‌های پایانی خواستار نگاه عادلانه درباره تمام مسائل هستیم.»

2145/ع

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها