آخرین اخبار
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۲
بازدید:۱۴۲
با وجود درخواست مکتوب باشگاه پرسپولیس، ورزشگاه پاس قوامین میزبان بازی سرخپوشان مقابل هوادار در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر باشد.
کد خبر : ۸۵۴۲۵

طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ تیم فوتبال هوادار تهران- پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت ۱۸:۲۰ روز شنبه (۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری) به مصاف هم می‌روند. بازی‌های خانگی هوادار در ورزشگاه پاس قوامین بدون حضور هواداران برگزار می‌شود؛ اما رضا درویش  تاکید کرده بود که برای تغییر محل میزبانی این مسابقه با سازمان لیگ مکاتباتی داشته است.


با این وجود قرار است جلسه هماهنگی بازی  هوادار - پرسپولیس از ساعت ۱۲ روز  ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود. بررسی‌ها حاکی از آن است که در این جلسه علاوه برنمایندگان دو تیم مذکور و مقامات مرتبط، مدیر ورزشگاه پاس قوامین هم به جلسه فراخوانده شده است. به این ترتیب عملاً به نظر می‌رسد سازمان لیگ قصد دارد بازی دو تیم را در محله  اکباتان و بدون حضور هواداران برگزار کند. 

تیم فوتبال پیکان در هفته سی‌ام و  پایانی لیگ میزبان استقلال است. این احتمال وجود دارد که اگر اوضاع بر وفق مراد شاگردان نکونام پیش برود آنها باید در مراسم اهدای جام شرکت کنند. باشگاه پیکان هم ورزشگاه پاس قوامین را به عنوان محل میزبانی خود انتخاب کرده بود و سهیل مهدی مسئول برگزاری سازمان لیگ پیش از این گفته بود در این موضوع تدابیری اندیشیده خواهد شد.

آتیلا حجازی سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال هم تاکید کرده بود که استقلال خواهان بازی در شهر تهران با حضور هواداران است.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها