آخرین اخبار
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۵
بازدید:۱۳۱
علی علیپور بازیکن سابق پرسپولیس که در پرتغال توپ می‌زند منتظر پیشنهاد پرسپولیس است تا در تابستان دوباره لباس سرخپوشان را برتن کند.
کد خبر : ۸۵۴۰۶

با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی باشگاه‌های لیگ برتری به دنبال این هستند تا بازیکنان آزاد این پنجره را در لیست خرید خود قرار دهند. علی علیپور یکی از همین نفرات است که در نظر دارد به دوران چهارساله حضور خود در فوتبال پرتغال پایان داده و به ایران برگردد. هرچند او چاره‌ای جز این کار ندارد، از این جهت که پیشنهاد اروپایی ندارد و باشگاه ژیل‌ویسنته هم پیشنهاد مالی چندان خوبی به وی برای تمدید قرارداد ارائه نداده است.


علیپور تمایل زیادی دارد که به پرسپولیس برگردد و در چند ماه اخیر نیز بارها با پالس‌هایی که فرستاده تمایلش را برای بازگشت به تیم محبوبش اعلام کرده است. باشگاه پرسپولیس در زمستان خواستار جذب علیپور بود اما با مشکل رضایتنامه او مواجه شد.

هم‌اکنون نیز علیپور منتظر ارائه پیشنهاد از سوی این باشگاه است اما هنوز اتفاقی در این زمینه رخ نداده است. برای بازگشت علیپور به پرسپولیس قاعدتا اوسمار تصمیم‌گیرنده است و باید دید با ماندن او در جمع سرخپوشان علاقه‌مند به جذب علیپور خواهد بود یا ترجیح می‌دهد مهاجمی بلند قامت به خدمت بگیرد. در زمستان تاکید این مربی جذب مهاجم بلندقامت برزیلی بود که خواسته‌اش برآورده نشد. در این میان باشگاه تراکتور به دنبال جذب علیپور است و احتمال انتقال این بازیکن به تیم تبریزی وجود دارد.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها