آخرین اخبار
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵
بازدید:۲۵۸
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۰۰۰ عدد کفش و لباس قاچاق از فروشگاهی در غرب تهران خبرداد.
کد خبر : ۸۵۳۸۶

به گزارش صد آنلاین ،سرهنگ مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف محل فروش البسه قاچاق در محدوده غرب تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی از سوی ماموران این پلیس در دستورکار قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد مقادیری کفش و لباس ورزشی خارجی قاچاق در فروشگاهی در غرب تهران دپو و نگهداری شده است.

 

 

 

 

 

وی با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوزهای عملیات، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی اقدام به بازرسی از این فروشگاه کیف و کفش کردند که جریان مشاهده کردند مقادیری کفش و پوشاک خارجی در محل دپو شده است. این اقلام فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بود.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اقلام کشف شده قاچاق را شامل ۷۲۸ جفت کفش و ۲۴۶ ثوب پوشاک خارجی قاچاق از برند Reebok ساخت کشور کامبوج اعلام کرد و گفت:‌ کارشناسان ارزش ریالی اقلام قاچاق کشف شده را بالغ بر ۴۳ میلیارد ریال اعلام کردند.

افشاری از دستگیری یک نفر در جریان این پرونده خبر داد و گفت: متهم دستگیر شده به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

 

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها