آخرین اخبار
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷
در مراسم هفته کارگر در مرکز خدمات تولید فولاد مطرح شد:

بازپس گیری املاک تصرف شده شرکت خدمات عمومی فولاد

بازپس گیری املاک تصرف شده شرکت خدمات عمومی فولاد
بازدید:۵۹۳
صد آنلاین | مدیرعامل شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر از بازپس گیری املاک تصرف شده گفت.
کد خبر : ۸۵۲۹۶

 آیین گرامیداشت هفته کار و کارگر، روز ۱۸ اردیبهشت ماه در مرکز خدمات تولید فولاد ایران برگزار شد. 

 


مراسم گرامیداشت هفته کارگر با حضور کامبیز معتمدوزیری، رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد و صادق سلیمی، نایب رئیس هیئت مدیره موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، مصطفی دعاگویی، رئیس هیئت مدیره و حسین وجودی یزدی، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد برگزار شد. 

 

 

در این مراسم یکی از کارگران به نمایندگی از همکاران خود ضمن بیان فعالیت‌های انجام شده سال گذشته در مرکز خدمات تولید از حمایت‌های مدیران این مجموعه تشکر و قدردانی کرد. همچنین در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات کارکنان این شرکت، درختان کاشته شده در محوطه مرکز تولید به نام شهدای صنعت فولاد مزین شدند. 

در حاشیه این برنامه، در راستای توسعه فرهنگ درختکاری و حفاظت از محیط زیست، ۲۰۰ اصله نهال در فروردین ماه سال جاری به همت کارکنان مرکز خدمات تولید کاشته شده است. این نهال‌ها در حاشیه مراسم هفته کارگر در محوطه مرکز خدمات تولید فولاد ایران به نام شهدای صنعت فولاد و نیز کارکنان شرکت نام‌گذاری شدند.

 

در این مراسم، مدیرعامل شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر از بازپس گیری املاک تصرف شده گفت. 

 

حسین وجودی یزدی در ابتدا روز کارگر را تبریک گفت و از تلاش تک تک کارگران مرکز خدمات فولاد ایران تشکر کرد و گفت ما تسهیل کننده کار بودیم کار اصلی با تلاش شما انجام شد. امیدوارم پاسخگوی زحمات شما باشیم. 

 

مدیرعامل شرکت خدمات عمومی فولاد ایران گفت: از جمله فعالیت‌هایی که در سال گذشته انجام شد، اخذ سند تک برگ دفتر مرکزی، ساماندهی نیروهای انسانی و متناسب‌سازی احکام پرسنلی، انعقاد قرارداد با مشاورین خبره مالیاتی، تشکیل شورای مدیران شرکت از بهمن ماه ۱۴۰۱برای اولین بار، تدوین و تصویب چارت سازمانی شرکت، تقویت ساختار مالی و اداری شرکت و به کارگیری نیروی انسانی متخصص، اقدام برای بستن حسابهای بانکی راکد بر اساس تکالیف سنواتی مجمع، مسدود کردن چک‌های عودت نشده بر اساس تکالیف سنواتی مجمع، فروش ۵۰٪ سهام کالا متعلق به شرکت پس از اخذ مجوز از کمیته سرمایه گذاری و هیات مدیره محترم صندوق فولاد به شرکت سی ولکس کالا و وصول مبلغ حاصل از فروش در پایان سال ۱۴۰۲، انتقال بدهی به سنگ آهن مرکزی به شرکت دالاهو پس از مکاتبات و اخذ موافقت دالاهو بود.

 

 

حسین وجودی یزدی از باز پس گیری املاک شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در شهرهای مشهد، دماوند و تهران گفت که لطف خدا مشکلات حل شد. 

 

 

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در پایان مراسم از کارگران مرکز خدمات تولید تشکر کرد و گفت: تسویه کامل بدهی شرکت به سهامدار عمده به میزان ۳۱۶ میلیارد تومان پس از وصول مطالبات سنواتی، رعایت دقیق انضباط مالی و تبعیت از سیاست‌های کلان حاکمیتی سهامدار عمده، اخذ تسهیلات LC از بانک‌ها، رفع مغایرت احتمالی با مشتریان و اشخاص حقیقی و حقوقی و وصول مطالبات و همچنین عملیاتی نمودن بودجه مصوب سال ۱۴۰۳ و نظارت بر حسن اجرای مفاد بودجه از سیاست‌ها و برنامه‌های سال پیش رو واحد مالی و منابع انسانی شرکت خدمات عمومی فولاد ایران است.

 

 

مدیرعامل شرکت خدمات عمومی فولاد ایران گفت: از جمله فعالیت هایی که در سال گذشته انجام شد، اخذ سند تک برگ دفتر مرکزی، ساماندهی نیروهای انسانی و متناسب سازی احکام پرسنلی، انعقاد قرارداد با مشاورین خبره مالیاتی، تشکیل شورای مدیران شرکت از بهمن ماه ۱۴۰۱ برای اولین بار، تدوین و تصویب چارت سازمانی شرکت، تقویت ساختار مالی و اداری شرکت و به کارگیری نیروی انسانی متخصص، اقدام برای بستن حسابهای بانکی راکد بر اساس تکالیف سنواتی مجمع، مسدود کردن چک های عودت نشده بر اساس تکالیف سنواتی مجمع، فروش پنجاه درصد سهام کالا متعلق به شرکت پس از اخذ مجوز از کمیته سرمایه گذاری و هیات مدیره محترم صندوق فولاد به شرکت سی ولکس کالا و وصول مبلغ حاصل از فروش در پایان سال گذشته، انتقال بدهی به سنگ آهن مرکزی به شرکت دالاهو پس از مکاتبات و اخذ موافقت دالاهو.

 

 

حسین وجودی یزدی از باز پس گیری املاک شرکت خدمات عمومی فولاد ایران در شهرهای مشهد، دماوند و تهران گفت که لطف خدا مشکلات حل شد.

 

 

در ادامه این مراسم، مصطفی دعا گویی، رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات عمومی فولاد نیز اظهار کرد: زحمات کارگران شایسته تقدیر و قدردانی است گویی برای مجموعه متعلق به خودشان فعالیت می کنند این دلسوزی فراتر از وظیفه سازمانی است.

 

 

در پایان این نشست کامبیز معتمدوزیری، رئیس هئیت مدیره موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد با اشاره به تحولاتی که در یک سال اخیر در شرکت خدمات عمومی فولاد ایران اتفاق افتاده است گفت: این تحول به تنهایی ایجاد نشده است آنچه که موجب تحول شد دلسوزی و تلاش کارگران عزیز است.

معمتمدوزیری با اشاره به اینکه: اقتدار و استقلال هر کشور به مرزهای سیاسی و اقتصادی آن کشور است گفت: همان طور که حفاظت از مرزهای سیاسی هرکشوری را مرزبانان نیروهای مسلح به عهده دارند استقلال اقتصادی کشور هم به دست کارگران است. 

 

 

رئیس هیئت مدیره موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در پایان از تلاش های شبانه روزی کارگران مرکز خدمات عمومی فولاد ایران تشکر و قدردانی کرد.

مهدی حسینی مغویان
نویسنده:
مهدی حسینی مغویان
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها