آخرین اخبار
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۵
بازدید:۱۸۲
صد آنلاین | یکی از رهبران ارشد حماس با اشاره به اینکه این جنبش با مسئولیت‌پذیری در مذاکرات آتش‌بس حضور یافت اعلام کرد که تنها مخالف توافق آتش‌بس، نتانیاهو است.
کد خبر : ۸۵۰۸۰

به گزارش صد آنلاین ، یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به اقدامات اخیر رژیم اسرائیل تاکید کرد که همه دنیا حتی اسرائیلی‌ها با توافق آتش‌بس در غزه موافق هستند و تنها مخالف این توافق نتانیاهو است.

 

 

 

 

 

 

 

موسی ابومرزوق تصریح کرد که اگر نتانیاهو قصد حفظ جان اسرای اسرائیلی را دارد، باید طرح پیشنهادی مصر و قطر برای آتش‌بس را بپذیرد.

ابومرزوق گفت که ما با جدیت و مسئولیت‌پذیری وارد مذاکره شدیم و تا همینجا هم نرمش و انعطاف زیادی نشان دادیم.

وی همچنین تصریح کرد که در رابطه با تعداد اسرایی هم که قرار است مبادله شوند، نرمش زیادی نشان دادیم.

یکی از رهبران جنبش حماس عصر دیروز دوشنبه در گفت‌وگو با الجزیره اعلام کرد که جنبش متبوعش موافقت خود را با طرح پیشنهادی قطر و مصر برای آتش‌بس در غزه اعلام کرده است.

«اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس نیز تلفنی با شیخ «محمد بن عبدالرحمن آل‌ثانی» نخست وزیر قطر و «عباس کامل» رئیس دستگاه اطلاعات مصر گفتگو کرد و این دو مقام ارشد عربی را در جریان موافقت جنبش حماس با طرح پیشنهادی قطر و مصر برای آتش‌بس در غزه قرار داد.

این درحالی است که صهیونیست‌ها که تلاش داشتند توپ را در زمین مقاومت بیندازند و مدعی بودند حماس مانع رسیدن به توافق می‌شود، امروز عملیات نظامی وحشیانه‌ای را در رفح آغاز و ثابت کردند خودشان هستند که توافق را نمی‌خواهند.

4561/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها