آخرین اخبار
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۰
بازدید:۴۷۰
صد آنلاین | خودروی دولتی در اتوبان نیایش به‌ دلیل حرکت مخاطره‌آمیز نظیر لایی‌کشی و سرعت غیرمجاز با چندین خودرو شهروندان تصادف کرد و قبل از رسیدن ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از صحنه جرم متواری شد.
کد خبر : ۸۵۰۷۸

به گزارش صد آنلاین ،  خودروی دولتی در اتوبان نیایش به‌ دلیل حرکت مخاطره‌آمیز نظیر لایی‌کشی و سرعت غیرمجاز با چندین خودرو شهروندان تصادف کرد و قبل از رسیدن ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از صحنه جرم متواری شد. اواسط اسفند ماه سال 1402، مرد جوانی به مجتمع شماره 37 شورای حل اختلاف شهر تهران (امامزادگان عینعلی و زینعلی) رفت و هنگامی که مقابل مقام قضایی قرار گرفت، گفت: ساعت 22 شب پانزدهم اسفند ماه در اتوبان صدر در حال رانندگی بودم که ناگهان یک خودروی دنا به‌خاطر لایی‌کشی و حرکات مخاطره‌آمیز به  ماشین اسپورتیج سفیدرنگم برخورد کرد و راننده آن پس از اینکه متوجه شد مقصر حادثه بوده از صحنه جرم گریخت؛ از وقوع این حادثه فیلم دارم و می‌خواهم از راننده مقصر برای جبران خسارت شکایت کنم.

 

 

 

 

 

 

پس از تشکیل پرونده و ثبت شکایت در دادسرای ویژه کارکنان دولت، تحقیقات قضایی در رابطه با این پرونده آغاز و پس از شناسایی هویت پلاک ماشین دنا مشخص شد که خودروی موردنظر متعلق به یکی از ارگان‌های دولتی بوده و راننده آن در خارج از ساعت اداری بدون حکم ماًموریت وارد اتوبان نیایش شده و با ایجاد حرکات مخاطره‌آمیز نظیر لایی‌کشی با خودروی اسپورتیج برخورد و قبل از رسیدن ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از  صحنه جرم فرار کرده است. با توجه به نظر کارشناسی پلیس راهور مبنی بر مقصر بودن راننده خودروی دولتی در این حادثه، پرونده برای رسیدگی دقیق‌تر و صدور قرار قانونی به مجتمع قضایی شهید صدر ارجاع داده شد؛ همچنین دلجویی بابت این تصادف از مالباخته نشده و راننده مقصر نیز تا به امروز خسارتی پرداخت نکرده است. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها