آخرین اخبار
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
بازدید:۳۲۷۰
صد آنلاین | معاون عملیات سازمان اطلاعات پلیس از دستگیری اراذل و اوباشی که اقدام به ایجاد مزاحمت برای چند دختر جوان در نازی‌آباد کرده و پس از آن با مردم نیز درگیر شده بودند، خبر داد.
کد خبر : ۸۵۰۲۶

به گزارش صد انلاین ،  معاون عملیات سازمان اطلاعات پلیس از دستگیری اراذل و اوباشی که اقدام به ایجاد مزاحمت برای چند دختر جوان در نازی‌آباد کرده و پس از آن با مردم نیز درگیر شده بودند، خبر داد.

 

 

 

 

 

 

سرهنگ سعید راستی در  حاشیه بازسازی صحنه درگیری اراذل و اوباش که صبح امروز در نازی آباد و با حضور شاکی و متهم برگزار شد؛ گفت: در بامداد آخرین روز فروردین ماه سال جاری، دو دختر جوان به همراه برادر خود در خیابان مدائن نازی‌آباذ در حال عبور بودند که چند شرور به این دختران متلک انداخته و مزاحمت ایجاد کردند. وی افزود: پسری ۱۲ ساله که همراه خواهران خود بود به این متلک ها پاسخ داده و از خواهران خود دفاع کرد.  در ادامه این ماجرا، این اراذل با قمه و چاقو به سمت این خواهرها و برادرشان حمله کردند که در همین حین چند نفر از ساکنان منطقه این صحنه را مشاهده کرده و در اعتراض به درگیری اشرار با پسربچه ۱۲ ساله وارد ماجرا می‌شوند. راستی با بیان اینکه خوشبختانه این پسر نوجوان و خواهرانشان از محل فرار کردند، گفت: همین اعتراض باعث می‌شود که بین این افراد و این اراذل و اوباش درگیری رخ دهد. وی افزود: این اراذل و اوباش با چاقو به این دو نفر حمله کرده و جراحات بسیاری بر آنها وارد کردند. معاون عملیات سازمان اطلاعات پلیس ادامه داد: یکی از این قربانیان هنوز در بیمارستان بستری است و فرد دیگر پس از ۱۰ روز از بیمارستان مرخصی شده است. راستی گفت: یکی از این افراد از اراذل و اوباش سطح یک است و در پرونده خود مزاحمت و درگیری نیز داشته است. دو نفر دیگر فاقد سابقه بودند اما نداشتن سابقه دلیلی بر این نیست که پلیس با آنها برخورد نکند. در نهایت این سه نفر از سوی ماموران بازداشت شدند و امروز برای بازسازی صحنه جرم به محل بازگردانده شدند.

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها