آخرین اخبار
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
بازدید:۳۱۴
سرمربی تیم فوتبال استقلال، در ابتدای نشست خبری بعد از بازی با ذوب‌آهن، نسبت به نبود آب روی میز کنفرانس انتقاد کرد.
کد خبر : ۸۴۹۷۴

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال، در نشست خبری بعد از بازی با ذوب‌آهن گفت: ابتدا بگذارید من گله خودم را انجام بدهم، ما این همه راه می‌آییم و سازمان لیگ فقط می‌گوید مصاحبه کنید اما یک لیوان آب اینجا وجود ندارد که ما بخوریم. یک احترامی هم برای ما بگذارید، جای خوبی برای مصاحبه نیست و این همه پله را بالا  می‌آییم حداقل یک لیوان آب باشد تا ما بخوریم.


او ادامه داد: می‌دانستیم بازی سختی است و اگر غفلت کنیم تیم ذوب‌آهن در انتقال‌ها تیم خوبی است و دردسر ساز خواهد شد که از همین نقطه هم روی یک توپ بسیار ساده اشتباه کردیم و گل خوردیم که کار را برای ما سخت کرد. البته به بازی برگشتیم و شکل تیم را درست کردیم و موقعیت‌های خیلی خوبی هم داشتیم. باید همان نیمه نخست حداقل یک گل می‌زدیم و با تساوی به رختکن می‌رفتیم که این اتفاق نیفتاد.

سرمربی استقلال درباره نیمه دوم بازی نیز گفت: در این نیمه هم سعی کردیم به همان کار خود ادامه دهیم و نظم تیمی خود را داشته باشیم. خط جلو باید کار خود را می‌کرد و خط دفاعی هم باید کار خودش را با توجه به انتقال‌های خوب ذوب‌آهن خوب انجام می‌داد. موقعیت‌های گل، کرنر و ایستگاهی‌های زیادی داشتیم، سه گل زدیم که یکی از آن‌ها هند شد. من صحنه را ندیدم اما به نظرم هند شد چون خود آقای ناظمی به صحنه نزدیک بودند.

او افزود: روی بازی یک، یک تعویض‌های ریسکی کردیم و خدا را شکر به بازی برگشتیم و نتیجه را بردیم و سه امتیاز ارزشمند کسب کردیم. از همه هواداران تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند و شرمنده آن‌ها هستیم. خدا را شکر جواب محبت آن‌ها را دادیم و این برد را به آن‌ها تبریک می‌گویم. خیلی‌ها از راه‌های دور آمده بودند و با بازیکنان جلسه داشتند و به آن‌ها گوشزد کردند که در چه جایگاه بزرگی قرار دارند. و باید ارزش کار خود را بدانند.

نکونام در ادامه ضمن قدر دانی از بازیکنان خود، درباره داوری مسابقه اظهار کرد: همانطور که وقتی خدایی ناکرده داوران به ضرر تیم ما اشتباه می‌کنند، ما درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم، الان هم دوست دارم از آقای ناظمی تشکر کنم که در این بازی بسیار سریع با دوندگی بسیار زیاد، قضاوت خوبی را انجام دادند. من همیشه بعد از بازی نظر خودم را درباره داوری‌ها می‌گویم و دیگر آن ماجرا برای من تمام می‌شود، اما می‌خواستیم از آقای ناظمی با وجود اینکه سه اشتباه تاثیرگذار علیه تیم من داشتند تشکر کنم چون امروز قضاوت خوبی را انجام دادند.

نکونام در پاسخ به این سوال که آیا برد پرسپولیس مقابل نساجی پیش از بازی استقلال، تاثیر روانی روی تیم او داشته یا نه، اظهار کرد: من قبل از بازی و در طول هفته صحبت‌های خودم را با بازیکنان انجام داده‌ام،‌ تمرکز ما فقط روی تیم خودمان است و خودمان را فقط با خودمان مقایسه می‌کنیم. نفرات تیم‌های دیگر را کنار تیم ما بگذارید، آنگاه ما خودمان را با آن‌ها مقایس می‌کنیم. ما باید بهترین باشیم و تا الان هم بودیم. بعد از بازی بازیکنان ما جان نداشتند که از روی زمین بلند شوند.

او با اشاره به کمبود بازیکن در تیم استقلال، گفت: شما دیدید که وقتی ایمان سلیمی مصدوم شد، من حردانی را به عنوان دفاع وسط کار گرفتم، با این حال این‌ها گذشته و دیگر نمی‌خواهم درباره این اتفاق صحبت کنم و نگاه رو به جلو دارم. تمرکز ما روی چهار بازی پیش رو است. بازی‌های دیگر بسیار سخت‌تر هستند و سعی می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم.

نکونام درباره عملکرد خوب دو بازیکن خارجی تیم خود و البته تاثیر جذب نشدن بازیکنان خارجی مدنظرش در نقل و انتقالات، توضیح داد: ما سعی نکردیم که فقط بازیکن خارجی بگیریم، ما تلاش کردیم تیمی قوی در شان هواداران استقلال داشته باشیم که لیاقت هواداران و این تیم است. شما امروز دیدید که محمدحسین اسلامی چه فوتبالی بازی کرد، من این بازیکنان را دیده و رصد کرده‌ام که به درد ما می‌خوردند. من مهدی‌پور و یامگا را تا آخر فصل ندارم که بازیکنان کلیدی هستند. سیلوا امروز تمرین کرد و ما تصمیم گرفتیم از بین سهرابیان و او یک بازیکن را امروز با خود بیاوریم تا خدایی ناکرده دوباره هر دوی آن‌ها را از دست ندهیم. ما درابتدا و وسط فصل برای این شرایط حرص می‌خوردم و برای استقلال بود.

او درباره درگیری امید حامدی‌فر با رضایی، بازیکن تیم ذوب‌آهن در انتهای بازی و نداشتن چشمی و حردانی برای مسابقه آینده نیز گفت: صحنه را ندیدم اما چیزی که به من گفتند این بود که گویا حرکاتی رخ داده که بازیکن ما از پشت سر بازیکن آن‌ها را هل داده و به زمین انداخته است. این ماجرا چیزی است که به من گفته‌اند و راست و دروغ آن را نمی‌دانم.

سرمربی استقلال در پایان درباره احتمال تغییر ورزشگاه میزبان دیدار با پیکان از دستگردی تهران به شهید آزادگان قزوین یا امام خمینی اراک بیان کرد: فعلا به بازی فولاد فکر می‌کنیم و تمرکز ما روی بازی بعد است.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها