۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
بازدید:۶۰۶
پیشکسوت پرسپولیس گفت: در لحظه ضربه زدن بازیکن نساجی، علیرضا بیرانوند محو جای دیگری بود والا چنین توپی را از آن فاصله گل نمی‌خورد، این اتفاقات در عالم دروازه‌بانی طبیعی است.
کد خبر : ۸۴۹۳۹

بهروز سلطانی دروازه‌بان اسبق تیم پرسپولیس ، درباره شرایط پرسپولیس و پیروزی مقابل نساجی در زمین حریف اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس در شرایط خیلی خوبی است و تقریباً دارد جا می‌افتد. البته ما در بازی قبل اشتباهاتی داشتیم که آن هم از طرف سرمربی تیم بود. همچنان که در بازی با آلومینیوم اراک یک نقطه سیاه مربیگری برای اوسمار رقم خورد و با آن تعویض‌هایش تیم را نابود کرد به همین خاطر است که من معتقدم پرسپولیس یک مربی بزرگتر می‌خواهد.


وی افزود: درست است که ما شاید تا پایان این فصل دیگر بازی‌های سختی نداشته باشیم اما وقتی به این موضوع فکر می‌کنیم که این آقا در بازی‌های بزرگ نمی‌تواند از پس مسابقه بر بیاید به یاد این می‌افتیم که ریشه اصلی این تیم برای برانکو ایوانکوویچ است. اگر هم یحیی گل‌محمدی تیم را در دستش گرفت با همان سبک جلو آمد و نتیجه برایش حاصل شد اما بعد از اینکه او رفت حالا اوسمار آمده و با خریدهای خوب نیم فصل زمستانی نتایج خوبی می‌گیرد اما باز هم می‌گویم که او مربی روزهای سخت نیست.

بازیکن قدیمی پرسپولیس خاطرنشان کرد: از قدیم گفته‌اند در ۳ شهر نتیجه گرفتن و شکست دادن میزبان سخت است. یکی بندر انزلی است. یکی تبریز و دیگری قائمشهر البته در اهواز هم بازی‌ سخت است اما باید به این پرسپولیس که ۱۰ نفره توانست در زمین حریف برنده شود تبریک گفت من اگر انتقاد می‌کنم به خاطر پرسپولیس است.

دروازه‌بان اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس درباره گلی که علیرضا بیرانوند از فاصله دور دریافت کرد گفت: در آن لحظه علیرضا بیرانوند محو جای دیگری بود و فقط تماشا می‌کرد. هرچند که او چند موقعیت خوب را از حریف گرفت. گاهی اوقات دروازه‌بان‌ها این چنین گل‌هایی هم می‌خورند. البته او چند هفته‌ای نبود و در بازگشت به مسابقات شاید انتظار کمتری از او می‌رفت ولی انصافاً علیرضا بیرانوند یک گلر خیلی خوب و وزنه مهمی برای پرسپولیس است که نباید او را تخریب کنیم. امثال رفیعی‌ها حالا حالاها کار دارند تا به بیرانوند تبدیل شوند. اما ما باید آرام آرام به آنها میدان بدهیم.

بهروز سلطانی همچنین درباره پیشرفت پرسپولیس طی هفته‌های گذشته و رسیدن به امتیاز ۵۶ در فاصله ۴ هفته تا پایان رقابت‌های لیگ برتر تصریح کرد: طی سال‌های اخیر پرسپولیس خریدهای خیلی بدی داشت مثلاً تیم ملی فوتبال تاجیکستان چه جایگاهی دارد که ما بخواهیم در باشگاه‌هایش به دنبال بازیکن بگردیم! در حالی که دیدیم این دو بازیکن خارجی یعنی عبدالکریم و اورونوف فوق العاده عالی کار می‌کنند. وقتی آنها در بازی با اراک تعویض شدند تیم دیگر آن قدرت قبل را نداشت. این برای نخستین بار طی این چند سال است که ما خریدهای خوبی داشتیم و مشخص شد کسی روی این خریدها پولی نخورده و زیرآبی نرفته است، اگر هم رفته لااقل نانش را حلال کرده.

وی تأکید کرد: این پرسپولیس شخصیت قهرمانی دارد. من قول می‌دهم که این تیم قهرمان می‌شود. همانطور که حسن یزدانی در مسابقات کشتی باید یک دیوید تیلوری کنارش باشد تا قهرمان شود حالا هم که استقلال نتایج خوبی گرفته به پرسپولیس این انگیزه را داده تا مثل یک قهرمان فوتبال بازی کند. اما این استقلالی که من می‌بینم شرایط قهرمانی را ندارد و در نهایت پرسپولیس قهرمان خواهد شد.

21458/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها