آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۰
بازدید:۷۱۳
صد آنلاین | ماموران کلانتری الهیه مشهد،آرایشگر جوانی را دستگیر کردند که با شگرد عجیبی زیور آلات و طلاهای مشتریانش را به سرقت می برد.
کد خبر : ۸۴۸۱۹

به گزارش صد آنلاین ، ماموران کلانتری الهیه مشهد،آرایشگر جوانی را دستگیر کردند که با شگرد عجیبی زیور آلات و طلاهای مشتریانش را به سرقت می برد.

 

 

 

 

 

 

 

چند روز قبل زنی با مراجعه به کلانتری الهیه مشهد،مدعی شد گردنبند طلایش توسط آرایشگر سیار ربوده شده است. او در تشریح چگونگی ماجرا گفت:آن زن آرایشگر برای رنگ کردن موهایم به منزلم آمد اما وقتی از خانه بیرون رفت متوجه سرقت گردنبندم شدم و به کلانتری آمدم. هنوز اظهارات مال باخته به پایان نرسیده بود که زن دیگری نیز وارد کلانتری شد و شکایت مشابهی را مطرح کرد.درهمین حال گروهی از افسران زبده دایره تجسس با دستور سرهنگ محمد فیاضی(رئیس کلانتری الهیه)،تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی سارق طلاها آغاز کردند و موفق شدند وی را در منزل مسکونی اش دستگیر کنند. درحالی که بخشی از طلاهای سرقتی از مخفیگاه آرایشگر سیار کشف شده است، وی اعتراف کرد:پس از اتمام آرایش طعمه ها و هنگام بازکردن پیش بند به طرز ماهرانه ای زنجیر طلاها را نیز باز می کردم. تحقیقات بیشتر برای شناسایی مال باختگان ادامه دارد. 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها