آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۰
بازدید:۶۶۱
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی البرز گفت: با تلاش ماموران سازمان اطلاعات فراجا در استان، شخصی که اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری و ایراد آسیب به چند خودرو در منطقه محمد شهر کرج کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر : ۸۴۸۱۷

به گزارش صد آنلاین ،  جانشین فرمانده انتظامی البرز گفت: با تلاش ماموران سازمان اطلاعات فراجا در استان، شخصی که اقدام به تیراندازی با سلاح شکاری و ایراد آسیب به چند خودرو در منطقه محمد شهر کرج کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

 

 

 

 

 

 

 

سرهنگ محمد نادربیگی روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت گفت: به دنبال ارجاع یک فقره پرونده تیراندازی منجر به ایراد آسیب به اموال خصوصی در منطقه محمدشهر کرج به سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.  وی افزود: در همان ساعات اولیه عامل اصلی این اقدام وحشیانه شناسایی و علی رغم اینکه متهم دائماً مکان خود را تغییر می داد، با به کارگیری اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه متهم در یکی از مناطق اطراف کرج شناسایی و دستگیر شد.  جانشین فرمانده انتظامی استان البرز، از کشف یک قبضه سلاح شکاری از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: پس از تکمیل پرونده این شخص برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.  سرهنگ نادربیگی در پایان با اشاره به آسیب‌های وجود سلاح‌های غیر مجاز در دست شهروندان، خاطرنشان کرد: پلیس در بحث امنیت شهروندان و ایجاد ناامنی توسط هنجارشکنان هیچ تعارفی با احدی ندارد و با نگهدارندگان سلاح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی به صورت جدی برخورد می کند.

 

 

 

 

4561/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها