آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۲
بازدید:۳۴۰۷
صد انلاین | صبح امروز یک کارگر پیمانکاری شاغل در نساجی بروجرد به دلیل مشکلات ناشی از بلاتکلیفی شغلی، اقدام به خودکشی کرد.
کد خبر : ۸۴۸۱۲

به گزارش صد آنلاین ، صبح امروز یک کارگر پیمانکاری شاغل در نساجی بروجرد به دلیل مشکلات ناشی از بلاتکلیفی شغلی، اقدام به خودکشی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

خودکشی ناکام کارگر نساجی بروجرد+ عکس

 

 

یک منبع کارگری در کارخانه نساجی بروجرد در استان لرستان با تایید خبر اقدام به خودکشی یکی کارگر شاغل در نساجی بروجرد گفت: این کارگر که حدودا ۷ تا ۸ سال سابقه کار در نساجی بروجرد دارد حوالی ساعت ۹ صبح امروز با ورود به محوطه داخلی و پشت بام ساختمان اداری کارخانه قصد خودکشی داشت که در نهایت با قول مساعدت و رفع مشکلات از سوی مسئولان، از اقدام خود منصرف شد. وی گفت: این کارگران با چند سال سابقه‌ی کار موقت در نساجی بروجرد به همراه تعدادی دیگر از همکاران از سال پیش وضعیت شغلی مناسبی ندارد وبلاتکلیف است. از قرار معلوم او با شماری دیگر از همکاران سال گذشته به دستور کارفرما از کار بیکار شده و محل کارخانه کنار گذاشته می‌شوند اما با فشار مسئولان شهرستانی مجددا بازگشت بکار می‌شوند اما با وجود اینکه قرار داد کار دارند کارفرما اجازه ورود به محل کارشان را نمی‌دهد وبلاتکلیف هستند. گفته می‌شود وضعیت بلاتکلیف وی در محیط کار، مشکلات خانوادگی زیادی برای وی ایجاد کرده است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها