آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰
بازدید:۱۵۰
صد انلاین | مرد 34 ساله سابقه داری که 8 ماه قبل از زندان آزاد شده است، در حالی توسط نیروهای کلانتری شهرک مهرگان مشهد دوباره دستگیر شد که این بار با پوشش زنانه به فروشگاه های تلفن همراه نیز دستبرد می زد!
کد خبر : ۸۴۷۸۱

 

به گزارش صد آنلاین ، به نقل از  روزنامه خراسان، در پی گزارش سرقت های متعدد از فروشگاه های تلفن همراه در مناطق شمالی شهر مشهد،گروه ویژه ای از افسران دایره تجسس کلانتری مهرگان با تاکید سرتیپ دوم احمدنگهبان(جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی) تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی عامل یا عاملان سرقت ها آغاز کردند.

 

 

 

 

آنان با بررسی تصاویر و فیلم هایی که برخی مال باختگان در اختیار پلیس قراردادند، به تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی پرداختند و دراثنای تحقیقات متوجه شدند که مردی با پوشش زنانه وارد مغازه ها می شود و با خیال راحت گوشی های تلفن را به سرقت می برد.به همین دلیل ردزنی های اطلاعاتی با هدایت مستقیم سرهنگ کریمی(رئیس کلانتری مهرگان)ادامه یافت و طرح های ویژه ای برای دستگیری وی به اجرا درآمد تا این که این فرد هنگام کش و روزنی  در یکی از فروشگاه های بولوار شهید کشمیری،مورد ظن متصدی فروشگاه قرارگرفت و بدین ترتیب با اطلاع رسانی این مغازه دار، بلافاصله نیروهای عملیاتی عازم محل شدند و او را در حالی دستگیر کردند که وارد یک فروشگاه دیگر شده بود تا با شگرد پوشش زنانه سرقت های خود را تکرار کند.گزارش روزنامه خراسان حاکی است با دستگیری این مرد و انتقال وی به مقر انتظامی، مشخص شد که او از سارقان سابقه دار است که با شگردهای متعددی به فروشگاه های تلفن همراه دستبرد می زند.

درهمین حال بررسی های افسران دایره تجسس نشان داد او روزنه هایی را با کلنگ در برخی از فروشگاه ها ایجاد کرده و شب هنگام با پوشش زنانه، به اموال فروشگاه دستبرد می زند. همچنین تحقیقا ت بیشتر بیانگر آن بود که سارق مذکوردراتوبوس های شهری نیز کیف زنی می کند و با استفاده از شلوغی برخی مغازه ها،از طریق کش و روزنی هم سرقت های زیادی انجام داده است.

بنابراین بررسی های تخصصی نیروهای انتظامی وارد مرحله جدیدی شد و سرنخ هایی از سرقت های متعدد به دست آمد که توسط این سارق حرفه ای صورت گرفته است. به همین خاطر مخفیگاه این دزد سابقه دار نیز مورد بازرسی قرارگرفت و تعداد زیادی گوشی های سرقتی نو به همراه 800 فلش و مموری، هزار رم ریدر و چندین پاور بانک کشف شد. در ادامه تحقیقات متهم به سرقت اعتراف کرد اموال سرقتی را زیر تخته سنگ بزرگی در بیابان های اطراف بولوار شهید کشمیری مخفی کرده و در فرصت مناسب به فروش می رساند.

وی تاکنون به سرقت از 40 گوشی فروشی در مناطق مختلف و به ویژه شهرک مهرگان اعتراف کرده و مدعی است ده ها فقره سرقت نیز در اتوبوس های شهری، جمعه بازارها و همچنین اطراف بازار رضا(ع)انجام داده است که بررسی های افسران دایره تجسس کلانتری مهرگان دراین باره ادامه دارد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها