آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۵
بازدید:۳۴۸
صد آنلاین | سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو نفر از اعضای باند ۵ نفره که قصد سرقت از کلینیک ترک اعتیاد را داشتند، خبر داد.
کد خبر : ۸۴۷۸۰

 

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ رضا صادقی‌پور گفت: پیرو خبر درگیری در خیابان سهروردی شمالی ماموران کلانتری ۱۰۴ عباس‌آباد بلافاصله به محل مراجعه و ۵ مرد را با صورت پوشانده، عینک، ماسک و دستکش در محل مشاهده کردند که قصد سرقت از یک کلینیک ترک اعتیاد را داشتند.

 

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: سارقان پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله در مسیرهای مختلف از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به آغاز عملیات تعقیب و گریز ادامه داد: ماموران پلیس با ایجاد طرح مهار پس از طی مسافتی موفق به دستگیری دو نفر از سارقان شدند و متهمان دیگر از محل گریختند.

سرهنگ صادقی‌پور بیان کرد: در بازرسی اولیه از متهمان شوکر و سلاح سرد کشف شد و متهمان در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر اقدام به سرقت به شیوه زورگیری اعتراف کردند. همچنین طبق اظهارات شاکی متهمان قصد سرقت از کلینیک را داشتند.

سر کلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت با توجه به متواری شدن سه نفر از متهمان خاطرنشان کرد: دستگیری سایر سارقان نیز در دستور کار پلیس قرار گرفته و متهمان به همراه پرونده برای بررسی بیشتر و کشف جرایم احتمالی تحویل مقام قضایی شدند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها