آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰
بازدید:۴۱۶
مروری بر ۵ بازی پیش روی تیم‌های استقلال و پرسپولیس این پیش بینی را محتمل‌تر می‌کند که شاید یکی از این دو تیم کار راحت‌تری برای کسب عنوان قهرمانی داشته باشد.
کد خبر : ۸۴۷۳۷

اختلاف یک امتیازی تیم استقلال با پرسپولیس در بالای جدول لیگ برتر به اندازه کافی این ذهنیت را برای طرفداران فوتبال به ویژه پیشکسوتان تیم‌های سرخابی پایتخت به وجود آورده که شاید آبی‌های تهرانی در شرایط برابر و کسب نتایج یکسان تا پایان هفته سی‌ام عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاورند اما نگاهی به بازی‌های پیش رو و شرایط برگزاری آن احتمال برد استقلال را باز هم بیشتر کرده است.


تیم پرسپولیس در ۵ بازی باقیمانده خود از جمله مصاف فردا مقابل نساجی باید در دو بازی به بیرون از خانه برود و در شهرستان فوتبال بازی کند.

بازی مقابل نساجی مازندران در قائمشهر و دیدار مقابل شمس آذر در قزوین باعث شده تا این تیم از ۵ دیدار پیش رو تنها سه بازی را در تهران میزبانی کند اما استقلال شرایطی متفاوت دارد.

 

پرسپولیس در دیدار مقابل هوادار در هفته بیست و هفتم، استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم و مس رفسنجان در هفته پایانی در تهران به مصاف رقبا می‌رود اما استقلال در حد فاصل باقی مانده تا هفته سی‌ام فقط یک بار برای بازی مقابل نساجی به قائمشهر خواهد رفت و ۴ دیدار دیگر را در تهران برگزار می‌کند.

شاگردان جواد نکونام بعد از بازی فردا مقابل ذوب آهن در تهران با فولاد خوزستان باز هم در تهران بازی دارند و در هفته بیست و هشتم و بیست و نهم به ترتیب مقابل گل گهر سیرجان و پیکان باز هم در تهران دیدار خواهند داشت تا این فرصت را داشته باشند که با خستگی کمتر و سفر به خارج از شهر امیدوارانه به فکر قهرمانی فکر کنند.

یک امتیاز بیشتر استقلال به علاوه ۴ بازی خانگی در تهران که حتی شاید بازی با پیکان هم به ورزشگاه آزادی تغییر مکان بدهد این احتمال را به وجود آورده که استقلال وقت بیشتری برای قهرمانی دارد اما قطعاً در ورزش فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست اما احتمالات را می‌توان در نظر گرفت.

211458/غ

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها