۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵
بازدید:۳۲۲
میثم منیعی نسبت به نبود آرامش در زمان مدیریت علی خطیر برای جواد نکونام انتقاد کرد.
کد خبر : ۸۴۷۳۰

میثم منیعی در خصوص انتخاب کوپال ناظمی به عنوان داور بازی استقلال گفت: کوپال ناظمی داور خیلی خوبی است اما یک مقدار به او حساسیت وجود دارد و با توجه به این حساسیت‌هایی که وجود دارد ای‌کاش کمیته داوران خرد بیشتری در چیدمان داوری‌ها داشته باشد. اما به هر حال من امیدوارم او فردا داوری منصفانه‌ای از خود نشان دهد.


وی در خصوص تغییرات مدیریتی در استقلال اظهار داشت: از اول مشخص بود که این اختلافات سرانجامی‌ندارد اگر این تغییرات زودتر انجام می‌شد قطعا استقلال هم شرایط بهتری را تجربه می‌کرد. دخالت‌هایی که در مسائل فنی استقلال می‌شد ذهن نکونام را درگیر کرده بود در حالی که اگر از اول مسائل مدیریتی با فنی تفکیک شده بود، هیچ وقت این مشکلات برای استقلال پیش نمی‌آمد.

منیعی در ادامه افزود: سالی که استقلال با مجیدی قهرمان شد، فرهاد آرامش زیادی در استقلال داشت و آجورلو اجازه نمی‌داد کسی ذهن مجیدی را به هم بریزد. اگر امسال هم این آرامش برای نکونام ایجاد شده بود الان اختلاف امتیاز استقلال با سایر تیم‌ها خیلی بیشتر از این بود اما متاسفانه ذهن جواد نکونام را درگیر کردند و حواشی زیادی را برای او به وجود آوردند.

پیشکسوت استقلال در خصوص بازی فردای این تیم مقابل ذوب آهن گفت: بازی خیلی سخت و خطرناکی است اما اگر استقلال باهوش بازی کند، می‌تواند برنده این بازی باشد. ذوب آهن تیم زهرداری است اما من امیدوارم با حضور هواداران استقلال این تیم یکی از بهترین بازی‌های خود را به نمایش گذاشته و به قهرمانی نزدیک شود.

وی در پایان اعلام کرد: خوشحال می‌شوم استقلال امسال با نکونام قهرمان شود. قهرمانی حق او است چرا که نکونام با یک تیم نصف و نیمه امتیازات خوبی گرفت و حقش است که امسال با استقلال قهرمان شود.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها