آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۰
بازدید:۲۰۸
صد آنلاین | صندوق کودکان سازمان ملل متحد یا همان یونیسف ضمن اعلام این که حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان به شهادت چندین غیرنظامی منجر شده است، خواستار آتش بس فوری شد.
کد خبر : ۸۴۶۹۰

به گزارش صد آنلاین ، صندوق کودکان سازمان ملل متحد یا همان یونیسف ضمن اعلام این که حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان به شهادت چندین غیرنظامی منجر شده است، خواستار آتش بس فوری شد.

 

 

 

 

 

یونیسف خواستار توقف درگیری ها بین اسرائیل و حزب الله شد

 

صندوق کودکان سازمان ملل متحد یونیسف اعلام کرد که چهار نفر از یک خانواده در یک حمله هوایی اسرائیلی در جنوب لبنان کشته شده اند.

این سازمان در بیانیه ای در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد: ما فوراً خواستار آتش‌بس فوری و حفاظت از کودکان و غیرنظامیان هستیم. این خشونت فورا متوقف شود.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

4561/ب
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها