آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۵
بازدید:۱۹۱
صد آنلاین | سال گذشته یک دختر جوان با مراجعه به کلانتری نواب از یک پسر به جرم تجاوز شکایت کرد.
کد خبر : ۸۴۶۳۳
 

به گزارش صد آنلاین ،  سال گذشته یک دختر جوان با مراجعه به کلانتری نواب از یک پسر به جرم تجاوز شکایت کرد.

 

 

 

 

 

 

رسیدگی به این پرونده آغاز و متهم دستگیر شد و پرونده برای تحقیقات مقدماتی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد

روز قبل متهم و شاکی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران مقابل همدیگر قرار گرفتند. دختر جوان به نام رومینا در طرح شکایت خود گفت: «مدتی قبل زمانی که در حال برگشت از محل کارم بودم، دیروقت بود و ماشین پیدا نمی شد. همان موقع این پسر (خطاب به متهم در دادگاه) به نام شهاب، سر راهم سبز شد و من سوار ماشینش شدم.

به من گفت مسافرکش نیستم اما تو را به مقصد می رسانم.

بعد در طی مسیر با حرف هایش من را فریب داد و با وعده پیدا کردن کار برایم از من خواست به خانه شان بروم تا فرم کار پر کنم. من هم قبول کردم. زمانی که به خانه آنها رسیدیم او در را قفل کرد و من را مورد تجاوز جنسی قرار داد.

بعد از اینکه من را رها کرد متوجه شدم در تمام طول مدتی که او من را مورد تجاوز قرار داده بود مادرش هم در خانه حضور داشت و صدای فریادهای من را شنید اما به من کمک نکرد.»

سپس متهم در برابر اظهارات شاکی گفت: «اظهارات رومینا تماما کذب است. او با خواست خودش به خانه ما آمد و با رضایت خود با من رابطه جنسی برقرار کرد. ادعای او در مورد حضور مادرم در خانه هم کذب محض است.»

رومینا در اعتراض به ادعای شهاب گفت: «آثار کتک و ضرب و جرح روی بدن من کاملا مشهود است و در گزارش پزشکی قانونی هم آمده که نشان می دهد با زور و اجبار به من تجاوز شده است.»

رومینا در آخر در حالی که اشک می ریخت گفت: «لیسانس فلسفه از دانشگاه تهران دارم. چند سال قبل وقتی دانشگاه قبول شدم به تهران آمدم و تنها زندگی می کنم. بعداز تمام شدن درسم در یک کافه مشغول کار شدم اما دلم می خواست کار مناسبی که مرتبط با رشته ام باشد پیدا کنم. برای همین وقتی شهاب به من وعده کار داد فریب او را خوردم و قبول کردم و به من تجاوز کرد.»

 
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها