آخرین اخبار
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
بازدید:۱۴۸
صد آنلاین | جنبش حماس تصمیم نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اسرائیل برای منع فعالیت شبکه «الجزیره» در سرزمین‌های اشغالی را نقض آشکار آزادی بیان دانست.
کد خبر : ۸۴۶۲۷

حماس: تصمیم نتانیاهو برای منع فعالیت «الجزیره» نقض آزادی بیان استبه گزارش صد آنلاین ، جنبش حماس روز یکشنبه تأکید کرد که تصمیم «بنیامین نتانیاهو» برای مبنی بر ممنوعیت فعالیت شبکه الجزیره و ممانعت از فعالیت رسانه‌ای این شبکه [در سرزمین های اشغالی]، نقض آشکار آزادی بیان است.

 

 

 

 

 

 

 

حماس تصریح کرد: این تصمیم، اقدامی سرکوبگرانه و انتقامجویانه به دلیل ایفای نقش حرفه‌ای این شبکه برای رسواسازی جنایت‌های رژیم اشغالگر است.

این جنبش افزود: تصمیم نتانیاهو اوج جنگ علیه روزنامه‌نگارانی است که در معرض تروریسم سازمان‌دهی شده صهیونیست‌ها با هدف پنهان کردن حقیقت، قرار دارند.

حماس همچنین تأکید کرد که هدف قرار دادن شبکه الجزیره و شهادت حدود ۱۴۱ روزنامه‌نگار در نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهر ۱۴۰۲) تاکنون، کذب ادعاهای رژیم اشغالگر درباره آزادی بیان را فاش کرده است.

این جنبش ضمن محکوم کردن ممنوعیت فعالیت شبکه الجزیره، از نهادهای حقوقی و رسانه‌ای بین‌المللی خواست تا این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم و مجازات‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اتخاذ کنند.

نتانیاهو امروز (یکشنبه) اعلام کرد که کابینه وی به اتفاق آراء ممنوعیت فعالیت شبکه الجزیره را در سرزمین های اشغالی تصویب کرده است.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها